Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Conan Exiles-ben hogy van a...

Conan Exiles-ben hogy van a karakter?

Figyelt kérdés
Conan Exiles-en gondolkodom, hogy belevágni ebbe a survi műfajba, már nekiálltam olvasgatni róla, hogy mi hogy, de az nem derült ki számomra, hogy most ha felmegyek egy szerverre, készítek karaktert, akkor az fixen azon a szerveren van, vagy a karakterem megvan és azzal mikor játszani akarok csak joinolok egy szerverre?

2020. szept. 26. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy adott szerveren játszol vele. Másik szerveren is játszhatsz, de az egy másik karakter.
2020. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Akkor megfontoltan kell valasztanom
2020. szept. 26. 17:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg érdemesebb solo módba indítani? Akkor helyileg v Steam felhőben tárolja? Alapvetően PvE módban tervezek játszani szóval annyira nem oszt v szoroz h más is van a szerveren v sem
2020. szept. 26. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most nem emlékszem, hol tárolja a mentést, rég játszottam vele. Szólóban csak pár órát játszottam, hogy kitapasztaljam mi, hogy van. PVE-n is érdemes multiban tolni, mert sok erős boss van, akik direkt úgy vannak megcsinálva, hogy több játékos kell a legyőzésükhöz, tehát másokkal össze kell fogni hozzá.
2020. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!