Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A cs 1.6 adminok miért ilyen...

A cs 1.6 adminok miért ilyen bunkók?! Írtam egy csúnyát annak aki állandóan késelt erre lebanolt 1 napra! És mi van pl. azokkal a játékosokkal akiknek csúnya nevük van, vagy pedig állandóan késelnek mint a botok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szolj anyukadnak, majd o rendet tesz a csunya admin bacsik kozott.
2020. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolga, hogy milyen fegyvert használ. CoD2 szerveren se szeretjük, ha valaki csúnyát mond a másikra mert a retkes TG-t használja állandóan. (vagy csak mert jobb nálunk xD)

Bannolni ugyan nem szoktunk ezért, inkább némítjuk egy körre.


Ha csal az máskérdés :D

2020. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

csalni nem szoktam, már én is észrevettem több éve, hogy a csalás az rossz :D


de mi az a tg? :D

2020. szept. 26. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Trench Gun (fegyver)

Igazából egy Shotgun.

És a legidegesítőbb fegyver a játékban szerintem.

Nem kell hozzá skill, csak mész és ha valaki nagyjából előted van lelövöd. Van, hogy egy lövéssel 2t ölsz... -.-"


Általában balf@szok használják, de előfordul, hogy jó játékosok is előveszik sajnos :/


Na mind1 ez lehet, hogy csak az én hülyeségem :D

2020. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:)

Akkor nálad is olyan idegesítő helyzet van, mint nálam, amikor a noobotok mindig késelnek engem titokban :D

2020. szept. 26. 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondhatni... csak én igyekszem kultúráltan megmondani nekik... xD

Persze néha nekem se megy.

2020. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor próbálok nyugodt maradni, akkor szerinted írjam vissza a késelős nyominak, hogy "ahhh", noobot és társait? :D
2020. szept. 27. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálatok mi megengedett a szerveren, én annyival szoktam, hogy:

"GG TG Masters -.-"

vagy

"FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKK"

2020. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Player szidás általában egy nap ban nálunk. Ha egy név nagyon provokákó megkérjük hogy váltosztassa meg vagy ban 1 napra ha utánna nem váltosztatja meg 1 hét ha utánna sem perma. És mindenki olyan fegyvert használ amilyet akar.
2020. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja. Szóval mindenhol mások a szabályok az ilyenekre. Valakik jobban tolerálják, valakik kevésbé. Nincs ezzel semmi gond. Meg kell tanulni, hogy hol a határ.


Pl.:Nálunk a szerveren csak a head adminok tudnak rendesen bannolni, a sima adminok (mint én) csak temp bannolni tudunk 5 percre, pont ezért. Hogy nem tudjunk saját kényünk kedvünk szerint kib@szni embereket csak mert nem tetszik ahogy játszik.

Ha tényleg úgy gondoljuk, hogy csal, akkor demo-t kell csinálni, reportolni, és aztán kidobhatjuk (5 percre)

A demo-t feltöltjük és a nagyok eldöntik, hogy biztos csalt-e.

Az esetek 97%-ában igen.


Aztán ahogy telik az idő, egyre hosszabb időket kapsz temp bannolni.

Az elején 5 perc, aztán 30 stb... És ha már nagyon jártas vagy akkor kapsz perm ban jogot.

2020. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!