Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a régi dínós...

Mi a neve ennek a régi dínós (fizikai, nem számítógépes) játéknak?

Figyelt kérdés
Még mikor óvodás voltam, akkor lehetett ilyet venni játékboltokban tehát olyan 2008-9 körül). Ilyen tojás volt, amiben valami dínó figura volt, meg valami por, amit ha felöntöttem vízzel, akkor ilyen kása lett belőle, és olyan volt mintha jégbe lenne fagyva a figura. Ja igen, ezt nem írtam, de ilyen jeges témájú volt az egész (a csomagolás, meg minden). Volt valami olyan csomag is, amihez adtak egy DVD-t is, amin egy rövid film volt, aminek a vége az volt hogy egy trex leesett valami szakadékba. Akárhogy keresek rá erre, semmit nem ad ki. Valaki nem emlékszik, mi volt ennek a játéknak neve?
2020. szept. 27. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
DinoFroz?
2020. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a név rémlett, csak ha rákeresek, akkor full mást ad be. Viszont rákerestem így, hogy DinoFroz egg, és így kiadta azt amit kerestem:

[link]

2020. szept. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!