Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rocket League ha megvan...

Rocket League ha megvan steamen akkor játszhatok azon is ugyanugy kapokrá frissitést?

Figyelt kérdés

vagy ha vannak ilyen epicgames oldalán olyanok amiket meglehet venni pack azokat nem lehet a steames verzion megvenni nem?

meg játszottam xboxon és gépen is ugyanazon

de néha a öcsém is szokott rajta játszani az enyémen de ketten nem tudunk ugyan azon a profilon én már nem játszom xboxon valahogy lehetne epicgames fiokot váltani rajta?



2020. okt. 2. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Steam-es verzió az ingynessé válás óta egy Epic fiókba bejelentkezést és összekapcsolást vár el. Azaz ahelyett hogy egy Epic-es verzióval nulláról kezdenéd a játékot, folytathatod a Steam-en elkezdett profilodat. Ezzel egyidőben Steamen a játék listázása megszűnt, és semmilyen vele kapcsolatos vásárlás nem lehetséges már. Ha maradt is fizetős DLC hozzá, az Epic-en lesz elérhető.


Te a Steames profilodat össze tudod kötni egy saját Epic fiókkal. A testvéred pedig a saját Epic fiókjából tud játszani a saját példányával, annak már csak az Epic-hez lesz köze.

2020. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ah megveszem epicgames en a packokat akkor xboxon, ps4, steam, epic is meglesznek?

mert választani kell mélyk legyen az alapértelmezet nekem valamiért az xbox volt beállitva

2020. okt. 2. 21:31
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm

amikor választasz akkor mindegyiken ugyanaz lesz? pl: ha az epic fiokosat választam pc/xboxon is ujrakezdi?

de nem tudom mert leginkább az én epic fiokomon játszik fortniteot

gondolom nem lehet olyat hogy egy email a fortnite és egy másik emailel meg a rocket egy xbox profilon?

2020. okt. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!