Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen be tudom állítani,...

Steamen be tudom állítani, hogy ne jelezze a barátaimnak, ha játszom egy bizonyos játékkal?

Figyelt kérdés
Ha egy barátom játszani kezd valamivel, akkor mindig felugrik a sarokban, hogy ki mivel játszik. Én be tudom állítani, hogy bizonyos játékokról ne küldjön értesítést?
2020. okt. 5. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Profil beállítások:


"Játékrészletek:Privát

Ez a kategória tartalmazza a Steam fiókodon, illetve a kívánságlistádon levő összes játékot, a teljesítményeidet és a játékidőidet. Ez a beállítás szabályozza azt is, hogy látható-e a „Játékban” állapotod és az éppen játszott játék neve."


Vagy offline-ra állítod magad.

2020. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Amit az #1 ír teljesen másra vonatkozik.

Bal felül a barátok fülnél "láthatatlanra" kell raknod magad, és akkor semmit nem látnak mások, hogy mivel játszol.

2020. okt. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ez a beállítás szabályozza azt is, hogy látható-e a „Játékban” állapotod és az éppen játszott játék neve"


Saját magam profiljával értelemszerűen nem tudom kipróbálni, de én ezt úgy értelmezem, hogy ha játszok is csak annyit mutat hogy online vagyok és nem mutatja hogy melyik játékban.

2020. okt. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Játékrészletek: Privát letiltja az éppen játszott játékok nevét, csak annyit látsz, hogy valaki fent van, vagy sem, én is ezt használom.
2020. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Találtam olyat, hogy "játék elrejtése", szerintem az lesz az

2020. okt. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!