Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végig ilyen unalmas marad a...

Bambuci2 kérdése:

Végig ilyen unalmas marad a The Last of Us első része?

Figyelt kérdés
Nekiálltam az első résznek, mielőtt megveszem a másodikat. De nagyon lapos. A zene kb. nulla (már ha van egyáltalán) az MI tök hülye, nem látnak oldalra, nem hallanak, stb... A történet súlytalan, nincs rendesen felépítve a dramaturgia, még a kiemelt szereplőket is úgy lövik le, mint egy kutyát, semmi hatása nincs se ránk, se azokra, akiket irányítunk. A karaktereket nem is igazán lehet megismerni, nincsenek jó párbeszédek, nem minőségi a szinkron sem. Primitív bábuk ezek. Három órám van benne és még mindig egy kalap fos. Ez volt a PS3 első számú húzójátéka? Egy nagy nulla eddig. Ez lesz a játékra végig jellemző?

2020. okt. 9. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy elég relatív dolog hogy kinek unalmas. Nekem a szívemhez úgymond hozzá nőtt Ellie és Joel ezért nekem nem unalmas. Mindenkinek más a véleménye nekem tetszett mind a kettő
2020. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rosszul van kivitelezve. Olyan remekül felépített játékok után, mint a Detroit Become Human pl, a Nier Automata vagy a Walking Dead, ez valahogy csak elhadarja a történetet, minden olyan gyors, nincs időd rá, hogy beleéld magad, mert megint dobálhatod az üvegeket és a téglákat a full amőba IQ szintű ellenségekre... Az említett játékok zenéje, rendezése olyan művészi munka eredménye, amihez a TLOU1 sose ér fel. El van b***a, na...
2020. okt. 9. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

jó csak abba azért gondolj bele hogy a detroit, nier stb 2018 körül jött ki, a last of us pedig 2013-ban...


A zenéje pedig szerintem kifejezetten jó. Nagyon jól visszaadja a játék hangulatát, kicsit rémisztő, megható.


A történet pedig szerintem zseniális. Persze vannak benne klisék, de nagyon jónak tartom így is. Azt ajánlom hogy játszd végig, hátha megváltozik a vélemnényed. (Amúgy inkább a 2. rész volt a megosztó, az elsőt mondhatni mindenki szerette.)

2020. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valóban jobb volt a játék, amint megszoktam. Kíváncsian várom a második részről mi lesz a véleményem.
2020. dec. 16. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, szuper! :)

Majd számolj be róla, a második rész hogy tetszett.

2020. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam nekiállni, az RDR2-t még tuti tolom vagy 2 hónapig. Korlátozott a szabadidőm. Mindenképpen írok majd. :) De a TLOU1-ben ez a smooth, realiszikus mozgásanimáció a legeleslegjobb a RDR2 után.
2021. jan. 11. 10:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Ígértem egy visszajelzést a TLOU2 kapcsán. Nos, ez volt életem egyik legmeghatározóbb és legszínvonalasabb játéka. Mind a dialógusok, mind a sztori, mind az interakciók terén. Tökéletes volt! :)
2022. júl. 20. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó, örülök hogy ennyire tetszett, én is imádtam. :) Nagy volt a felháborodás vele kapcsolatban amikor kijött, de nekem is tetszett szerencsére. Most szeptemberben meg kijön az első rész is ugyanilyen felturbózott grafikával, mint a második, muszáj leszek megvenni majd és újrajátszani.😅 (Csak ahhoz egy ps5 is kéne előbb🙃)
2022. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
PC-re is kiadják, tehát én már inkább ott játszom majd ki újra.
2022. júl. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!