Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit érhet ez a kis World...

Mennyit érhet ez a kis World of Warcraft "gyüjtemény"? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Azt sem tudom, hogy lehet-e ezt gyüjteménynek nevezni, a lényeg, hogy kíváncsi lennék hogy egyáltalán milyen edition-nek lehet ezeket hívni, mivel azt láttam valahol, hogy a collectors, az jóval nagyobb (maybe 😅). Bár elég sok RPG-t játszottam, nem vagyok nagy WoW-os, sosem játszottam, egyszerüen nem vonzott be.🙄 Egyszerüen a kezem közé kerültek egy fél éve, és hát szép dísz volt a polcomon, de már akkor tudtam, hogy ebből én egy nap pénzt akarok csinálni. Egyébként minden ami bennük van érintetlen, és eredeti, még aktiváló kódok is vannak bennük, egyedül a dobozok megviseltek kicsit. Tehát a kérdés adott, mennyit érhet egy ilyen pack (egyesével is le lehet írni, kíváncsi vagyok😅) ,és hogy megéri-e most eladnom (ha egyáltalán megéri), vagy várjak vele, és idővel majd növekedni fog az értékük, mivel már ma is elég régi darabok, és hát a régiségeket általában szeretik. 😄 Ja és ha már el akarom adni akkor csak el kell tudnom mondani valamit róla, ez is részben oka, hogy létezik ez a kérdés amit most olvastok! 😅


Na előre is kösz a helpet WoW szakik! ☺️


( Kép: [link] )



2020. okt. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most sem érhet többet 10-12 ezer forintnál (ha csak nem bontatlan). De ha még 16 évet vársz vele, akkor sem fog többet érni... :)
2020. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rossz állapotuk miatt max pár ezer Ft-ot.
2020. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

használhatatlan kódok és sérült dobozok

nem igazán ér semmit

2020. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár ezrest max.
2020. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
száz év múlva lehet érni fog valamit de rengeteg bontatlan csomag maradt fenn a boltokban. mindenki szabadul tőle 20 dollár az E-bayen a teljes szett extrákkal stb. Mellesleg egy idő után a dvd lemez nem működik, ez nem időt álló általában 6 évet bír ki
2020. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most dobtam ki az osszes ilyen teljesen jó állapotu dobozomat, és nekem több is volt belole.
2020. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!