Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolosok nem csalnak a...

Konzolosok nem csalnak a játékkal?

Figyelt kérdés
Pl. Nekem semmi örömet nem okozott, hogy kivittem a WD Xbox 360-on, de annál több mérget,idegességet,haragot. Tegyük hozzá nem vagyok warez, használtan vettem +posta. A GTA 5 megvettem, na ahhoz van 5 perc God mód, hűha hova xarjak? Kizárt hogy kínlódjak ilyen xar játékokkal.

2020. okt. 14. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb csalás létezik konzolra, az tény, mert sokkal zártabb a rendszer, de kinek mi.
2020. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezek a kiadón múlnak, a csí, vagy a fejlesztőn? Az Ubisoft adta ki a két kedvencemet aa watch dogs és a farcry 3...de itt a bökkenő, hogy nekem nem kell a farcry 4 mert nincs kedvem kínlódni rohad agymenésükkel, hogy időre teljesítsek feladatokat.


Pl. Ott van a THQ kiadó, a saints row sorozat, a három után megvettem a negyedik részét is, mert ők beletettek egy csomó csitet, nem szívatják szét a konzolosokat.

2020. okt. 14. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gondold végig, hogy honnan ered a gond, ha cheat nélkül nem tudsz játszani az enm feltétlen a játék hibája.
2020. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te játssz inkább két fakockával. Azzal talán nem lesz problémád.
2020. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A cheateket alapbol a jatekteszteles miatt használják.

A mai jatekokkal meg egy bazari majom is boldogul.

Biztos a jatek hibaja hogy te turelmetlen vagy es csalnod kell...

2020. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, talán nem érdekel annyira a gta5, hogy időt áldozzak rá. De én fizetek a játékszoftverért és nem lopom le a torrentről mint egyesek.
2020. nov. 10. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem jogosít fel továbbra se csalásra.
2020. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!