Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a játék neve a...

Mi lehet a játék neve a leírás alapján?

Figyelt kérdés
Jó pár évvel ezelőtt játszottam egy böngészős játékkal, ahol (ha jól emlékszem) egy farkassal vagy medvével vagy valami hasonló állattal vagyok, és küldetések vannak, lehet fejlődni, olyan valami mint a shakes and fidget csak itt menni kellett a karakterünkkel, meg különbőző állatokkal/lényekkel harcolni, egy ilyen mini böngészős rpg-re hasonlított, és most újra megjött a kedvem hozzá ha még mindig létezik, csak nem tudom a nevét. Hálás lennék, ha valaki tudná

2020. okt. 24. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyi még eszembe jutott, hogy közelebbi madártávlatos nézetből lehetett játszani
2020. okt. 24. 21:09
 2/3 anonim válasza:
Talán Eurosz.net?
2020. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, semmi köze a metinhez, és ez egy kicsit régebbi mint az eurosz, valamikor 2013-4-5 körül lehetett kicsit felkapott
2020. okt. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!