Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire ajánlanátok a Guild...

Mennyire ajánlanátok a Guild Wars 2-t?

Figyelt kérdés

Nézegettem az mmorpg-ket, de valahogy még mindig ez tűnik a legrelevánsabbnak. Fontos megjegyeznem, hogy még sosem játszottam vele. A következő szempontokat vettem figyelembe:

-legyen tűrhető a grafikája

-legyen egyedül is játszható története

-legyen f2p, vagy legyen ingyenes "próbaverziója" legalább

-ha egy bizonyos szint után meg is kell venni, ne legyen előfizetős

-ne legyen p2w, vagy legalább ne annyira, mint a BDO, szóval ha van egy event, tudjak érvényesülni.

A GW2 nagyjából megfelel ezeknek a követelményeknek? Vagy más játék esetleg? :)



2020. nov. 1. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfelel, számomra a legélvezetesebb MMORPG, amivel valaha játszottam, teljesen élvezhető egyedül, casual jelleggel játszva is. A fő story mellett is rengeteg tennivaló, felfedezésre váró terület. Tele van csodaszép tájakkal, melyeket élmény bejárni, ezek között sok a rejtett helyszín, ahová gyakran ugrálva (jumping puzzle-ok) teljesítésével lehet feljutni, amiért szintén jutalmaz a játék.



Mivel egyedül játszanál, így ajánlom a nemrég megjelent Genshin Impact című játékot is, ami nem MMORPG ugyan, de hasonlóan hatalmas világban játszódik(még a hegyek is megmászhatóak benne), anime stílusú grafikával, a legutóbbi Zeldából átvett játékelemekkel, sok unlockolható karakterrel, melyek mind más-más képességekkel bírnak.

2020. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A fentieknek tökéletesen megfelel. VISZONT!

Ha te olyan játékos vagy, aki szereti erősíteni a karakterét, mindig komolyabb felszerelést, fegyvereket szerezni, akkor a Guild Wars 2 nem neked való. A személyes történet végére megszerzed mindenből a legjobbat, és utána már nem lesz nagyobbat sebző kard vagy többet védő páncél. Onnantól a más játékokban megszokott "grind" (darálás, gyűjtögetés) kizárólag kozmetikai cuccokért megy. Mások élnek-halnak az ilyesmiért, engem teljesen hidegen hagy.

Kb. 120 óra alatt végigtoltam egy karakterrel a fő sztorit, 100%-ra felfedeztem a világot, aztán a maradék négy fajjal is játszottam úgy 200 órát. Ennyi volt számomra a GW2, és semmi késztetést nem érzek a visszatérésre.

2020. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, a Genshin Impact-ot nézegettem én is, de alapból többjátékos játékot szeretnék, amit főleg addig játszok egyedül, amíg rá nem érzek az ízére. Illetve én szeretem valamelyest testreszabni a karaktereimet, és úgy tudom, hogy a Genshin Impact-ban erre nincs lehetőség, mert gacha-val lehet fix karaktereket megszerezni. Na meg már játszok egy gacha játékot telefonon lassan egy éve, szóval ebből a típusból elég egy. 😅


#2 Nekem az éppenséggel nem baj, ha nem lehet tovább növelni a védelmet és a sebzést, mert úgy akkor van helye a pvp-nek is a végén, és nem maradok le, ha nem fizetek. Kozmetikai cuccok alatt mit értesz? Fegyver/páncél skin, amit rátehetsz a jelenlegi fegyveredre, ilyesmi? Mert nekem azzal sincs bajom.:)

2020. nov. 1. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

En annak idejen megjelenesekor megvettem. Na akkor fogadtam meg hogy tobbet nem ulok fel a hype vonatra.

Valoban casualabb jatek, inkabb felfedezes oldalrol.

A kozmetikai cuccok meg csak sima skinnek.

mert úgy akkor van helye a pvp-nek is a végén, és nem maradok le, ha nem fizetek.

Itt a pvp jo es rossz is egyszerre. Es a rossz gyozott.

Tok jo hogy a skill a lenyeg es nem a gear, de itt visszaut hogy aki nem skingyujtogeto, hamar megunja a pvp-t, mert mas motivacio nem nagyon van.

Fel evvel a megjelenes utan alig volt par ember a pvp arenakban.

Az alapjatek ingyenes, egy probat meger, de inkabb felfedezokent fogj neki.

2020. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Hogy érted azt, hogy aki nem skingyűjtögető, az megunja a pvp-t? Csak pvp-vel lehet szerezni? Vagy másra gondoltál? :D

2020. nov. 1. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak pvp-vel lehet szerezni. De:

Hagyomanyos pvp-nel pvp cuccot kapsz.

GW2-ben nem volt pvp gear, csak skin volt a jutalom. Ha mar megkaptad a skint, vagy alapbol nem erdekel a kozmetika, akkor nem sok ertemme maradt a pvp-nek, mert nem volt mas jutalom.

2020. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, világos. Köszönöm! :)
2020. nov. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!