Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak/mondjak ha ki...

Mit csináljak/mondjak ha ki akarok lépni a klubomból a star stable online-ban?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek! :(

#klub #Star Stable Online #star stable klub #klub kilépés #sso klub kilépés
2020. nov. 12. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Kellene mondani egyáltalán valamit? Én régen mindig csak kiléptem szó nélkül. De ha mindenképp el szeretnéd mondani a klubtársaidnak, mielőtt kilépsz, akkor mondd meg nekik, hogy miért akarsz kilépni, és köszönj el tőlük.
2020. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is meddig voltál benne? Milyen volt a kapcsolatod velük?

Másodszor szerintem küldj egy levelet a klubvezetőnek és írd le az okot, hogy miért akarsz kilépni, hazudhatsz is, ha nem akarod az igazságot elmondani, hiszen úgyse tudják és ennyi bőven elég. Egyszer benne voltam egy klubban elég sok ideig, de egy barátnőm aki hosszú időn után újra elkezdett sso-zni nyitott egy klubot és természetesen átmentem. Messengeren írtam a klubvezetőnek és kiléptem a kluból és minden ilyen csoportból, aztán ennyi, semmi para.

2020. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!