Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PC multi játékokban előnyben...

A PC multi játékokban előnyben vannak azok, akiknek erősebb gépük van? több lenn

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre: erős vga, proci és gyorsabb net - kevesebb ping.

Nekem kb. közepes vagy az alatti gépem van, és hiába van rajta a célkereszt a célponton, sokszor nem találom el úgy se, viszont ha erősebb gépem lenne, mondjuk egy rtx 3070, és egy 144 hz-es monitor, úgy már lehetséges hogy beadta volna a lövéseket...

Próbáltam már erős gépen is játszani, tehát igaz amit írok, ez rohadtul igazságtalan, főleg a szegényebb gamerekkal szemben. Ja és főleg fps játékokra gondolok a pontosság miatt



2020. nov. 13. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor vannak elonyben ha jobb az internet
2020. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval. Ülhetsz te atomerőmű felett, ha a neted sz.r, akkor úgy széjjel kapnak mint foxy a lábtörlőt. xD Online részben a net számít jobban(sokkal jobban) mintsem a config-od.
2020. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Inkább mondjuk azt, hogy is-is. Ha feltételezzük, hogy ugyanolyan net van mindkét gépnél, akkor könnyen lehet, hogy az erősebb gép tulaja előnyben lesz, legegyszerűbb példa rá a ami világban a CS:GO, ott nem a semmiért hajtanak minél nagyobb FPS-re, akár csúcs gépeken is minimum grafikával...
2020. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen azonos szinten internet kapcsolat. Persze ha 30 FPS-sel szaggatsz át a pályán, akkor hiába van jó neted :D
2020. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

144Hz-es monitor 144 FPS-el ég és föld egy gyengébb géphez képest, ami mondjuk max 60 FPS-t tud kisajtolni magából.

Durván 10 éve tolom az online multi lövöldét, vannak játékok ahol ha kevés az FPS számod akkor nagyon nagy hátránnyal indulsz az enemyvel szemben.

Ugye van a becélzási animáció, ami már sokkal gördülékenyebb 100+ FPS-el mint mondjuk 60-al.

De a karakter mozgása is sokkal folyékonyabb magas FPS-el. Ezek mind hozzátesznek a reakcióidőhöz egy kicsit.

A netről meg annyit, hogy gyakorlatilag egy 10Mbit/s feltöltéssel már bármilyen multi játék játszható.

Szerverek terén pedig a match making nyilván nem rak össze ausztrálokat meg magyarokat egy pályára, így az extrém magas ping is elkerülhető.


Összességében sajnos igen, az van előnyben akinek erősebb konfiggal fut a játék.

csgo, R6, Rust, PUBG, Overwatch, Apex stb, 15+ ezer órát raktam ezekbe a játékokba az évek alatt, szóval nem a levegőbe beszélek.

100 ezer forintos laptoppal kezdtem anno, most van egy konfigom 240Hz-es monitorral ami durván 700 ezer volt. A különbség fényévekben mérhető a 100 ezres laptophoz képest.

2020. nov. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Az elet sosem volt igazságos.

A net stabilitasa a fontosabb.

Utanna a konfig. Es a gamer aki kihasznalja azt az előnyt.

2020. nov. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazatok van, az élet még a játékokban sem igazságos, hihetetlen, mindig csak a pénz, pénz, pénz, anélkül mai világban az ember semmi
2020. nov. 14. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Ez itt nem penz penz penz kerdese.

Csak mert te nem tudsz high end konfigot venni, nem varhatod el hogy mas se vegyen.

Aki meg meg tudja venni, az nem tehet a fizika torvenyeirol. Hiaba keresel bunbakot.


Plusz a jatek kozhiedelemmel ellentetben nem jar alanyi jogon, hanem csak hobbi. Ha nem tetszik ahogy mukodik, nem kotelezo jatszani.

Es ezt egy 8 eves, akkoriban is kozepkategorias geprol irom.

2020. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a játék ma már nagyon is mainstream, mégha nem is létfontosságu az élethez. Én meg gamer vagyok már 2004 óta töretlenül, szóval engem igenis érzékenyen érint a téma
2020. nov. 14. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem kötelező multi játékokkal játszani, ahogy nem feltétlenül kell FPS-sel sem játszani. Ha téged zavar a mostani konfigod és annak ereje, akkor cserélni kell, nincs mese. Én most cseréltem csak 200ért tápot, lapot, procit meg ramot, mert már a kingdom come delirevance 15 fps-re esett le a városokban, most valahogy nincs ilyen gondom.
2020. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!