Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Digitálisan vett PS4 játék...

Digitálisan vett PS4 játék nem telepíthető PS5-re. Feloldható a korlátozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy 4 éve PS4-re vettem egy játékot digitálisan.

Konkrétan a Project Cars-t.

A gépet azóta eladtam, de a fiókomat nem. És a PS-en is le volt kódolva a felhasználóm.

Most vettem egy PS5-öt.

A fiókkal nincs gond, de a PS4-es játékaimnál lakat van a képen és nem is engedi telepíteni, csak újra megvenni.

Ha már egyszer megvettem, nem szeretném újra megvenni. Amúgy sem fer, tekintve, hogy digitális és fiókhoz kapcsolt, nem pedig géphez.

Hogyan tudnám feloldani a korlátozást?



2020. nov. 21. 16:15
 1/3 PatrikS_2004_HuN ***** válasza:
0%
Csak az újabb játékokat lehet pl fifa21 stb... A project cars nem a legfrissebb játék
2020. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ne szívassatok már, hogy a digitálisan vásárolt ps4-es játékok nem fognak menni ps5-ön, még "emulált" módban sem? Akkor ez így egy igen nagy FAIL. Cáfolja már meg ezt valaki legyen szíves!
2021. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kétséged ne maradjon, a PS4-es játékok, mindegy, hogy digitális vagy dobozos, futnak PS5-ön.


Mint kiderült, a fent említett játékot mégsem digitálisan vettem.

Legalábbis a postafiókomban nincs róla bizonylat, csak a hozzá beszerzett kiegészítőkről.

Későn jutott eszembe, hogy ennek így is utána lehet nézni.

2021. jan. 8. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!