Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan játék mint a Tanki,...

Van olyan játék mint a Tanki, csak nincs elcseszve?

Figyelt kérdés

Tudjátok, amiben saját magad rakod össze a tankot / vagy más harcjárművet /, kis gépigénnyel rendelkezik, a festékek meg nem adnak bónuszt majd tűnnek el 6h múlva, stb.


Jó a telefon-ra vagy PC-re is.


A válaszokat köszönöm.



2020. nov. 25. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Tanki Online-hoz hasonlót szeretnél, akkor mindenképp ajánlom a mytanks nevű játékot, ami gyakorlatilag a Tanki Online 2010-es rekonstrukciója. Aki mindenképp a régivel szeretne játszani, annak azt ajánlom.
2020. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Váó! Erről nem is hallottam még! Köszönöm, ez megsegített! Hát van Isten :D
2020. nov. 30. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :) Egyre többen és többen vagyunk azon a játékon, én úgy hiszem, hogy egy nap talán még a jelenlegi tanki-t is túlfogja szárnyalni.
2020. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem :D
2020. dec. 7. 22:59
 5/10 LakatosAnonymus ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha a Tanki-t és Mytanks-ot is meguntad, mindenképp próbáld ki a "SuperMechs" nevű játékot. Nem árulok el semmit, nem fogsz csalódni! :D

2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem untam még meg, élvezem a nosztalgiát, de köszönöm, mindenképp kipróbálom ;)
2021. júl. 16. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, hogy tetszik a mytanks amit ajánlottam és még mindig játszol vele. :) Én voltam az első válaszoló
2021. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LakatosAnonymus ***** válasza:

#6


haj, a MyTanks simán viszi a prímet. De a SpuerMechs is hasonló és nagyon jó. (rím lol)

2021. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Van egy "ProTanki" nevezetű játék, alapvetően ez a 2014-2017-es Tanki Online. Ajánlom ha az említett játék túl réginek tűnik.


Abban az időben én még nem játszottam, mint amikor az említett "Mytanki" játszódott, viszont olyan 2015 körül ismertem meg a játékot. A ProTankiban annyi változást látok az említett 2015-ös verzióhoz képest, hogy még nem volt felújított "supply" szóval "double damage" helyett "atom" van és nincsenek ezeknek ikonja, hogy hova fognak érkezni. Itt még bent van az, hogy a festés adja a védelmet.

2023. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Király :)
2023. aug. 21. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!