Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends LOL játékoso...

League of Legends LOL játékosok, mit gondoltok az új itemekről? Kellett ekkora változtás a játékba, jobbak/rosszabbak?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nem faxa több okból kifolyólag:

-mágusok 2 maszkot stackelve sebeznek HP alapon, nagyon olcsón hozzájutnak magic penetration itemhez

-adc-k nek óriási life steal, 3 ütésből megöl a Press The attackos Kraken slayeres max w-s Vayne lv10 előtt

-support item amelyik folyamatosan healel ha ütöd az enemyt, és bárki megveti?!?

-nem is beszélve a lethality itemekről amelyek shieldet és invisibilityt adnak assassinoknak, persze óriási burstot Akalinak és társaiknak

-aki a Collectort kitalálta azt elküldeném pszichiáterhez legszívesebben (crit és lethality egyben egy AD itemen, hogy adc-k azzal szaladgáljanak, nagyon faxa)

-összességében ismét a tankok xarul jártak, egy tank item sem olyan erős mint korábban

-AP Twitch az meg no comment ??!?! mi az a xar?!

Gyerekek, ez hol balanced?

Falra mászok ezektől az itemektől, nagyszerű season lesz, nem tudom más hogy gondolja?



2020. dec. 4. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a korábbi itemek jobbak voltak... De nem lehet mit tenni Riot megint megkeverte a sz.rt. xDDD
2020. dec. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Tankokra nagyon nem gondoltak, szerintem is ez a csattanó az egészben. Mindenki jól járt valahol, valamiben, kivéve ők. Teljesen igazat adok. Assassinok ellen még nehezebb játszani, mint eddig, Akali az mindent one shotol, Zed, Khazix, barátai leölnek még úgyabbul, mint eddig azt átmennek láthatatlanba, vagy ott a másik item, ami ad egy akkora pajzsot, hogy ők semmit ne sebződjenek, ha már nekik adják az érzést, nekik hadd ne fájjon. Liandry Demonicos Brand ellen lehetetlen bármit kezdeni egy lanen. Az AD itemek meg hááát. Collector még hagyján, de Kraken túlzás volt, így már nem csak Vayne jó carry tankok ellen, hanem minden, mert mindennek true dmg-e van. Igazából sehol nem balanced, én jó hosszú időt kihagytam, visszatértem kicsit, hogy ezt megnézzem közelebbről, de ami itt van abból nem kérek többet szerintem.
2020. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudom, nekem a tankok sem tűnnek gyengének, de tényleg nem sokat segített nekik a riot ezekkel az itemekkel🤨.

Azontúl úgy gondolom, hogy ez a “one shot” presseason nem fog sokáig tartani. Már most is erősen nerfelik a kutya f@szát is konkrétan. Én nem mondanám kifejezetten rossznak sem azért, de mindenképp meg kell még szokni. Akali tényleg undorító, de a tegnapi meccsemen azért elhoztam a lane-t ellene, úgyhogy nem lehetetlen.

2020. dec. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
A kraken most fog buffot kapni xdxd
2020. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Vayne eddig is egy rák volt, ezuát is az lesz.

A sunfirerel meg lehet mikrohullámozni baront, Brand eddig is szpihopata champ volt.

Kha zix túl erős a passzívja miatt, de mostmár nem csak akkor kell meggondolnia az assasinnak a támadást, amikor 3 evolvos Kaisára támad.

Ha minden unbalanced, akkor minden ugyan olyan erős tehát balanced. A régi jobb volt.

Egyedül a Kassadin, Anivia, és Ryze mainek panaszkodhatnak erre.

2020. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!