Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cyberpunk milyen lett?

A Cyberpunk milyen lett?

Figyelt kérdés

Direkt nem olvastam róla semmilyen gamer oldal által írt kritikát, nem néztem streamet stb.

Egy "hétköznapi" ember véleményére vagyok kíváncsi, nem olyanéra akinek ez a munkája, mert olykor túl elfogultak 1-1 játékkal.


Nos a késék, a nagy hype miatt attól félek hogy nem sikerült úgy a játék és nem szeretnék kiadni igy láthatatlanba érte ennyi pénzt. Sok játékkal befürödtem. A visszatérítős módszer nem játszik, mert szerintem 2 óra alatt nem lehet nagyon véleményt nyilvánítani, hisz ennyi idő alatt egy story sem indul be igazán.


2020. dec. 10. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Erősen túl hype-olt játék. Sokkal gyengébb mint vártuk. Nem éri meg az árát. Esetleg majd ha akciósan lesz megéri beruházni rá, de teljes áron semmiképp. Illetve szerintem torrent-eld le és nézd meg, amennyiben nem játszik a visszatérítéses lehetőség.
2020. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan játék aminek normális története van. Ebben egyformán gagyi mind.
2020. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Big pp
2020. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Maradjunk annyiban 2 millió Forintos high-end PC-n streamereknél esik az FPS 10 alá, de 30-40 FPS az átlag így is. A karakterek (NPC-k) sokszor megakadnak küldetés közben, gyakran elzárva az utat előled, a gravitáció meg, mintha a Goat simulator-t nézném, abban repültek így a népek :)


Jópofa játék, de elképesztően bug-os. Gondolom nem merték tovább húzni a megjelenést, de simán lesz 6-9 hónap patch-elés, mire azt mondom tisztességesen használható lesz.

Szerintem nem vesztesz vele semmi,t ha megvárod amíg lesz akcióban.

2020. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyenlőre 1 órát tudtam vele játszani.

A karakter alkotás tetszik, könnyű szép embert csinálni , cici kuki minden van de valamiért haj/szem/szemldök szín meglepően kevés van, nem igazán értem miért , remélem később lehet majd valami jobbat is csinálni.

A játék egybk szép(xox tolom) de vagy háromszor fagyott ki, hiányzó texturák, fps drop is van dögivel de ez eddig még annyira nem zavart.

Féltem az autók irányításától de kifejezetten szórakoztató , de törni zúzni ahogy eddig láttam nem érdemes mert elég gagyinak tűnt.

A zene atom, nagyon megdobja az eleve jó hangulatát a játéknak , sok az npc annak ellenére , hogy konzolon játszom.

Kb ennyit tudok elmondani, szerintem egyenlőre ne vedd meg, sok javítás kell még ennek a játéknak. Nem tudom , hogy min akarod játszani de mindenképp nextgen konzol vagy erős PC-t tegyél alá.

2020. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekem bejött, annyira azért nem vészes a helyzet mint ahogyan sokan beállítják, hatalmas, a játékot megakasztó buggal nem találkoztam még.
2020. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Én is vártam, de nekem unalmasnak és vontatottnak hat, néztem belőle vagy 3-4 órányi streamet. Ezt a játékot úgy kellett volna megcsinálni, mint a Rockstar a GTA-at. Nagy város, vidéki helyek, jó sztori, mégis pörgős és izgalmas tudott maradni. Ez meg 10 percig csak olvasod a dumálást.


GTA-ban választható az FPS/TPS nézőpont is, itt max ha kocsikázol, akkor. Ez is gáz. Nekem itt a karakterek sem tetszenek annyira, mint egy Dragon Age vagy Witcher vagy Mass Effectben.


Mindent összevetve a legjobb cyberpunk fps játék a mai napig a Deus Ex (főleg az első része-az már elérhető remakelve is, jobb grafikával).

2020. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor várok egy nagyobb akcióra és javításokra.
2020. dec. 11. 11:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalódtam benne!
2020. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
9 órát raktam bele eddig, és nekem is csalódás. A gyengécske technikai oldal csak egy dolog, azt még javíthatják. De egyébként felépítésében meglepően egyszerű és csőszerű lett, a legtöbb küldetésnek csak egyféle megoldása van- a már említett (és ősrégi) Deus Ex esetében egy küldetést 3-4 féleképpen is meg lehetett oldani. Ez így, a Witcher 3 után nagyon kevés.
2020. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!