Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cyberpunk milyen lett?

A Cyberpunk milyen lett?

Figyelt kérdés

Direkt nem olvastam róla semmilyen gamer oldal által írt kritikát, nem néztem streamet stb.

Egy "hétköznapi" ember véleményére vagyok kíváncsi, nem olyanéra akinek ez a munkája, mert olykor túl elfogultak 1-1 játékkal.


Nos a késék, a nagy hype miatt attól félek hogy nem sikerült úgy a játék és nem szeretnék kiadni igy láthatatlanba érte ennyi pénzt. Sok játékkal befürödtem. A visszatérítős módszer nem játszik, mert szerintem 2 óra alatt nem lehet nagyon véleményt nyilvánítani, hisz ennyi idő alatt egy story sem indul be igazán.


2020. dec. 10. 10:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát végül beadtam a derekam és kipróbáltam virágbolti verzióval. Pár óra után eddig nem tapasztam olyan nagy elkepésztő bugokkat, ami a játék élményét befolyásolta. Tényleg elég csőszerű lett, nem hozta azt a szabadságot amit ígértek.

A sztori eddig még nem nagyon indult be, én abban bízok hogy tényleg legalább az jó lesz.

Később mindenképp meg fogom venni, amint javítanak rajta és lentebb megy az ára. Jelenleg 60 eurót nem ér meg nekem.

2020. dec. 11. 22:31
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk én ilyenért biztos h nem fizetnék. Filmért, zenéért igen, de gyökér informatikushajcsároknak semmit soha!
2020. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, azért van, ami tényleg jó.


Viszont az a gáz, hogy 10 éve max 10-15 ezer volt 1 játék és azok össze voltak rakva, mostmeg egy ilyen bugos fost eladnak 30 ezrekért...vicc.


A gyűjtőije meg majd 100 ezer....


Még a Witcher 2t 5 ezerért vettem fizikai bónuszokkal, díszdobozban. El vannak szállva de nagyon...

2020. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!