Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amigurumi, eddig catania...

Amigurumi, eddig catania 125m/50g fonallal csináltam, Alize fonalra jó ötlet lenne váltani?

Figyelt kérdés

Csak hobbi szinten családnak amigurumizok. Eddig a catania 125/50-es fonallal készítettem, de most látom, hogy az Alize márka sokkal olcsóbb, ami nem utolsó szempont, de rossz minőséget mégsem szeretnék.

És ez utóbbinak nincs ilyen számú fonala sem.

Melyiket érdemes rendelnem, ha egyálalán megéri azt a pár száz forintot spórolnom?

Köszi, ha segítesz! 🤗



2020. dec. 13. 11:18
 1/4 SAMpernatural ***** válasza:

Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ :(

visztont azt szeretném kérdezni ,hogy te honnan vaszed (pl rendeled)?

Mert szeretnék rendelni, de bizonytalan vagyok hogy honnann lenne érdemes...vagy hogy mennyit ha pl egy sálat szeretnék készíteni, vagy mlyen színűt...

2020. dec. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én csak amigurumit csináltam eddig, szóval egy sálhoz nem tudom mennyi fonal kellene.

Most a muziker webshopbol rendeltem nagyon olcsó fonalakat, kíváncsi leszek a minőségre.

Amúgy ha személyesen keresel fonalat, akkor szinte mindegyik csomagolásán fel van tűntetve, hogy pl egy L-es felnőtt pulcsihoz kell x csomag fonal.

Esetleg a kik-be érdemes benézned, ott van sok pihepuha fonal, és hozzá való kötő és horgolótű is. 😊

2020. dec. 25. 16:50
 3/4 SAMpernatural ***** válasza:
Értem és köszönöm...azt az oldalt be tudnád linkelni esetleg? mert nem találtam meg :(
2020. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2020. dec. 26. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!