Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tölt be a PUBG?

Gangsterzrue kérdése:

Miért nem tölt be a PUBG?

Figyelt kérdés
Tök jó kis gépem van, szinte az összes magas gépigényű játékot viszi ultra grafikán, de egyszerűen a PUBG bugol, vagy csak szar én nem tudom. Megvettem a játékot, letöltöttem, elindítom és már ott kezdi, hogy alig akarja elindítani, várni kell rá 1-2 percet és még úgyis nekem kell rákattolni a tálcán, hogy bedobjon. Aztán oké ez megvan, (full ultra a grafika mégis homályos a játék ez mellékes...). Elindítok egy meccset és csak a töltőképernyőig dob be, hallom a hangokat meg minden, de egyszerűen nem tölt be csak a töltőképernyőig... Aztán úgy egy 3-4 perc múlva csak annyit látok hogy már ledobott a repülő a pálya végén. MI A MEGOLDÁS?

#lag #PUBG #pubg rossz
2020. dec. 19. 03:27
1 2
 11/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

1. Go to the file directory C:\Users{UserID}\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\ (Replace UserID with your ID)

2. Remove GameUserSettings.ini file

3. Restart Game


ezt is megprobalhatod


amugy win10 et nem tudsz hasznalni?


frissitve van wined?


driverek is? Nvidia, directx

netan jatek is steamban nem lehet frissiteni?

2020. dec. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


itt meg irnak dolgokat


legvegen pl. hogyha van routered azt reseteld/inditsd ujra (kihuz bedug elektromos es net halozatbol) modemre is ervenyes


meg ir hogy allitsd le

BEServices (.exe) t


ez egy csalas ellenorzo, vagyis vizsgalo progi

2020. dec. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


itt kepek is vannak


.NET Framework sokszor gancsoskodik frissitsd


hdd beallitasait erdemes lehet megnezni


gepbe meg 16GB ram nem art manapsag

2020. dec. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


erre gondolok


[link]


neked igy legyen


[link]


jobb teljesitmeny iras gyorsitotarral


igaz a betoltes hibaknal vagy a rammal (keves) vagy a vrammal (gpu driver rosszul kezeli) van a gond

hdd nel meg a gyors olvasas lenne a fontos


lapozo fajlt kapcsold ki ha hasznslnal, keves rammal is, mivel az csak karara van mindennek

sok rammal pedig mindenkeppen


Xy4

2020. dec. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!