Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami "trükk" arra...

Van valami "trükk" arra hogyan lehet v bucks-ot szerezni INGYEN és GYORSAN a fortite-ban? Nincs arra keretem hogy erre költsek. Thx a választ!

Figyelt kérdés

#fortnite, v-bucks, ingyen
2020. dec. 20. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

CSALNI CSÚNYA DOLOG!

Mi értelme lenne a játéknak, ha mindenki hozzád hasonlóan goldolkodna?

2020. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem most boldog a savanyú lelked, hogy a segítő szándék szikrája nélkül oltogatsz vagy mi. Miféle csalásról beszélsz agyhelyen halott? Nézd meg a youtube-on az előző szezonról készült videókat, ahol hasonló megoldásokat mutatnak. Menj és állj a sarokba, majd gondolkozz el a válaszodon. Azért Boldog karácsonyt kívánok!
2020. dec. 20. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a Fortnite töltőképernyőin is ott a figyelmeztetés (nem különben a végfelhasználói szerződésben): V-Bucksot kizárólag az Epic-től lehet szerezni, nem létezik semmilyen külső oldal, nyereményjáték, ingyen giveaway.
2020. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

"fortite-ban" Még a nevét se tudod leírni, mit akarsz így? xDDD


Amúgy az elsőnek igaza van.


"Miféle csalásról beszélsz agyhelyen halott?" Ez meg inkább rád vonatkozik, bárki aki ezzel a lócitrommal játszik alapból agyhalott.

2020. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen trükk. Ha ingyen akarsz v buckot, akkor játssz. Szezononként pár százat belehet gyűjteni.
2020. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert véletlenül elhagytam egy betűt, nevess ki nyugodtan te jószág! Bárki aki ezzel játszik agyhalott? Ezt csak az tudhatja aki játszott vele :D Csá! Boldog karit neked is! :D
2020. dec. 20. 18:07
 7/11 anonim válasza:
74%
csak én tudom úgy hogy ez az oldal hogy segítsünk egymásnak tessék ingyen vbucksot nem tudok de itt olcsóbb [link] remélem tudtam segíteni
2020. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: V-Bucks Gift Cardot kizárólag az USA-ban és Kanadában lehet kapni, és csak ott lehet beváltani őket. Szóval vehetsz ilyen kamu oldalakról kódokat, de Európában nem tudod aktiválni őket.
2020. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
50%
Nem hinném én mindent onnan veszek és be tudom váltani
2021. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szálinger István válasza:
73%
Youtubeon sok ilyesfajta videót találhatsz, de ne dőlj be nekik, mert az ÖSSZES átverés. Az viszont igaz, hogy szezononként kifarmolhatsz 300 vbucksot. Egyik barátom a nullábol kezdte (nem költött soha a játékra) és most ebben a seasonben meg tudta venni a battlepasst
2021. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!