Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg olyan rossz a Cyberpun...

Tényleg olyan rossz a Cyberpunk 2077, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 16:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
Voltak sokkal de sokkal bugosabb startok a játéktörténelem során, csak azóta elpuhult picit a gamer társadalom.
2020. dec. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Na úgy látszik egy konzolos nem bírta elviselni az igazságot és inkább lepontozott 😄
2020. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

#12

Nem egy, kettő.

2020. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem miért fáj az igazság bárkinek is? Én nem szóltam le igazából senkit, ezek tények.

Az új generációs konzoloknál sincs akkora baj mint az előzőeknél.

Vagy esetleg az a baj hogy nekem tetszik a játék és nem vagyok birka aki megy a többi utálkozó után?

Mondjuk nem mintha számítana ez a pontozásos dolog.

2020. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Ki kellett adni karácsony elött.
2020. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

Csak annyit mondanék erről a játékról, hogy: Keanu Reevesnek a Matrix Path of Neo folytatását kellett volna vállalnia, jobban jár.


Film legalább lesz elvileg.

2020. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

Van már benne kb 7 órám, mediumon gond nélkül megy (PC)

Eddig összesen 1 buggal találkoztam: a lelőtt ellenfél átzuhant a terasszerű hely talaján, és mivel a hely előtt egy halom tereptárgy volt, nem fértem oda h kilootoljam. Valahogy túltettem magam rajta:D


Én merem állítani, hogy ez a játék van olyan jó, mint a Witcher 3 volt. De nem jobb annál. És valószínűleg itt a bibi, hogy az emberek azt várták, hogy most úúúúúúúúúde a világ legjobb játékkát kapják, és ehelyett kaptak egy nagyon jó, de nem a W3nál nem kiemelkedőbb játékot.

És erre jött az, hogy bugos. Mert az emberek nem emlékeznek arra, hogy mi volt a Witcher kiadásakor, mert már 5 éve volt.


Szóval én egyetértek az egyik előttem szólóval, a gamer társadalom eléggé elcsicskult és sírnak-rínak mert nem jött el a digitális Messiás.


Az meg hogy perlik őket, pffff. Érdekes, hogy a No Man's Skyt nem szedték ennyire darabokra, pedig ott az űr-WoW helyett egy endless single bányásszimulátort kaptunk:D


Talán túl nagy volt a hype, az tény, de én úgy látom, hogy a gamerek saját magukat hergelték bele ezekbe az elvárásokba.. És ennek az elvárásnak még egy jódarabig nem lehet megfelelni.

2020. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 David82 ***** válasza:
73%
Amikor meghallottam, hogy lengyelek csinálták, hirtelen a City Interactive kiadó jutott az eszembe. Állítólag Kínában hatalmas sikere van, pedig meg sem jelenhetett hivatalosan.
2020. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon jó játék, 100 órám van benne, tetszett. A legnagyobb probléma, hogy régi konzolokon használhatatlanul szarul fut, és ezt a készítők is jól tudták, elhazudták. Nem véletlenül vonta vissza végül a Sony például.


Engem mondjuk ez nem érint, az viszont igen, hogy rengeteg a be nem váltott ígéret: [link]


A pénzéhes, gerinctelen játékgyártók és -kiadók világában kb. a CDPR volt az utolsó "jófiú", akinek még hittek az emberek. Persze nem CSAK azért lett ennyi a be nem váltott ígéret, mert hazudtak. El is bízták magukat a Witcher 3 nagy sikere után.


Azt hallani, hogy a felsővezetés hibája az egész, irreális követelményeket és határidőket szabtak a fejlesztőknek, akiknek a túlnyomó része újonnan felvett ember volt. A Witcher 3 legjobb fejlesztőinek nagy része lelépett. Ezt megspékelték a rengeteg túlórával, kötelező heti 6 nap munkával, stb. Meg azzal, hogy a középvezető réteg a pozícióját féltve sorra lelőtte a kreatív ötleteket, nehogy már okosabbak legyenek náluk a fejlesztők.


A végeredmény köszönő viszonyban sincs azzal amiről szó volt. Ettől még egy jó játék, de félkész is. Végülis minden mellékküldetést végignyomtam, egyetlen küldetés volt amit nem tudtam megcsinálni bug miatt, két másikat pedig mentés újrabetöltés megoldott.


Szintén nevetséges, de 4-magos processzorokra optimalizálatlan volt a kiadott állapotban, az 1.05-ös patchel javították, vagy 10-15 fps-sel jobb lett nálam.

2020. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
25%

Sokkal nagyobb baj van a játékkal mint a bugok

https://www.youtube.com/watch?v=ikdpDDjV94s

2021. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!