Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy társasjátékom aminek...

Van egy társasjátékom aminek a táblája vékony papírból van. Hogy tudnám megoldani, hogy egy keményebb karton legyen az alapja?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy társast, és kicsit csalódásként ért, hogy a játéktábla papírlapból készült. A játék nagyon jó, így sokszor lesz használatba véve, ezért kicsit féltem a táblát. Van/volt valakinek már valaha hasonló gondja? Hogyan oldottátok/oldanátok meg?


Én arra gondoltam, mint lehetséges opció, hogy lefotózom mesterien a táblát, kinyomtatom (egyébként nem nagy) és a kinyomtatott lapot ráragasztom/eleve ragasztó hátú lapon nyomtatom egy keményebb kartonlapra. De akkor viszont nem tudom miként lehetne összehajtani, hisz ha egy kartont ketté hajtunk, megtörhet.

Valakinek van esetleg valami ötlete?



2020. dec. 26. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fóliaztatnám és nem hajtogatnám össze, mivel azt irod, hogy elevevnem nagy így felesleges szerintem hajtogatni.
2020. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a játék neve? Bizonyos társasoskhoz gyártanak úgynevezett playmatokat.
2020. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


1-es: lehet ez lesz. Csak az a baj, hogy maga a játék doboza is olyan kicsi, hogy csak a táblát összehajtva fér bele :( de így lehet, hogy fénymásolom és a fóliázott lenne itthon, az eredeti pedig csak utazáskor lenne használva.


2-es: Villamosdilemma. De szerintem a magyar kiadás annyira új, hogy nincs hozzá külön tábla. Angolul nem tudom másoknak gondot okozott-e ez.

2020. dec. 27. 15:44
 4/4 elistvan ***** válasza:
Fotózd le nyomtasd ki és azt ragaszd fel vastagabb kartonra. Szerintem.
2021. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!