Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A komolyabb airsoft fegyverekk...

A komolyabb airsoft fegyverekkel eltörhetik egy vékony gyerek csonját?

Figyelt kérdés
Pl. 35-40 kg-mos gyerek csontjait.
2016. jún. 27. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Nagyon feltunningolt Cyma AK-val ablaküveget már sikerült kilőni, de azért a csont az más tészta. Viszont azért ha ilyennel meglőnek, az fájhat, "kék-zöld foltokat" okozhat, illetve a lágy részeknél... ha érted mire gondolok... az finoman szólva nem kellemes.(Magyarul, ha tökön lőnek, az k*rvára fáj.)
2016. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam talán nem lesz bajom mert nagyon vékony vagyok de szeretem az ilyen dolgokat és elmennék
2016. jún. 27. 15:24
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és bírom szerintem az ilyet csak törés ne legyen azért kérdeztem
2016. jún. 27. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Kizárt. Egyrészt a lövedék gömb formájú, ami jó felületet ad, rezgést kelt, másrészről a bőröd ruganyos, így elnyeli a mozgási energiát. Az már más kérdés, ha 10 méteren belül valami állat meglő mesterlövész puskával (főleg valami komolyabbal), vagy egy combosabb AEG vagy CO-s puskával. Legtöbb esetben bőrfelszíni sérülést szenvedsz ilyenkor, értsd, bepirosodik, bevérzik/vérhólyag, kék/zöld foltok, rossz esetben letörheti a fogad, minimális (0.0000001%-os eséllyel) esetben benned marad a golyó (bemegy a bőr alá), amit ki kell nyomni mint egy pattanást (Magyarországon még nem találkoztam ilyennel, csak amerikai airsoft videóknál).


Eltörni csontot biztos nem fog, ha rossz helyen lőnek meg, vagy nagyon erős fegyverrel, az fájni fog, de ennyi.

2016. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2016. jún. 27. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, azóta lőttek-e már tökön? :)
2016. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!