Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zsozeatya nem fog egyszer túl...

Zsozeatya nem fog egyszer túl messzire menni a poénjaival?

Figyelt kérdés

Szeretem, meg sokat nevetek, főleg azon, ahogyan ő röhög.

Viszont egyes poénjain már nem tudok nevetni, soknak érzem, még akkor is, ha ezt maga is bevallja, vagy utána kiabál, hogy “ki volt ez?” Stb.


2020. dec. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer minden unalmas lesz. Ezért is újít folyamatosan. Lásd téga, megírt story. Ő maga is megmondta, hogy tudja jól nem csinálhatja örökre, de amíg élvezik mások ő is tolni fogja.
2020. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen.. kicsit túlzásba esett már a sok kur*aanyázással is és társaival. Én is bírom őt, rendszeresen nézem, és sok vidám pillanatot okoz, de már túl sok a morbid, rosszindulatú, emészthetetlen megszólalás.

33 éves, lassan 3x-os apuka létére kicsit visszafoghatná magát ezen a téren. Értem én, hogy a vulgaritás, egymás csesztetése, a lazaság a sava-borsa az általa közvetített tartalomnak, de azért mindennek van határa. Néhány hónapja elszaladt vele a ló.. azelőtt még emészthető, szórakoztató volt a "durvábbnak szánt" poén, beszólás is. De már egy rossz irányt vett ez.


Sokáig Jokert pont ezért nem bírtam, mert túltolta a vulgaritást..hálistennek ő valamennire talán visszavett belőle...legalábbis magához képest, de Zsoze meg már túlszárnyalta.

2021. jan. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem is néha nagyon mesze megy
2021. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pont ezért van akkora nézőközönsége, mert nem érdekli ha messzire megy, kimond olyat streamben, amit soha senki más. Persze előbb utóbb lehet hogy nem fog tetszeni a fentieknek.(bár őszintén szólva szerintem a fentieket csak a számok érdeklik, azok meg jók)
2021. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!