Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Onlineban ha megcsináltam...

GTA Onlineban ha megcsináltam a Cayo Perico Heistet, akkor ha újrakezdem mindent meg kell csinálni elölről?

Figyelt kérdés
Tehát az ilyeneket is mint az elején a sziget kiismerése meg a betörési pontok felkutatása stb? Vagy ilyenkor már elég összeszedni a széf kódot, fegyvereket meg ezeket és utána mehet is egyből?

2020. dec. 28. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a változó dolgokat kell újra felfedezni (kötelek, hashajtó, az a vágó genyó, őr ruha,ilyesmik) meg a célpontokat. A behatolási pontokat meg ilyesmiket szerencsére nem. Ha már rutinos vagy, odaúttal együtt kb 15 perc alatt le lehet tudni a szigetet. Mondjuk én a szennycsatornás bejutást használom, ahhoz meg nem kell sem eszköz a szigetről.
2020. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van! A tunnelnél menj be a kosatkával és elég a belső safet le scopeolni. Ha egyedül tolod semmi más nem kell. Kihozod azt és a végén a repülőtéren a hangbárban kihozod azt ami van és szinte meg is telt a loot baged.
2020. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges a hangárig menni, jó ha a Main Dock-nál menekülsz.
2020. dec. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit felfedezni újra. Elmondom: Elmész a szigetre, fel a toronyba, CSAK a pincét nézed meg a kamerán, látod, hogy mi lesz a fő heist, leugrasz a toronyból, meghalsz, repülő, vissza LS. (Persze, ha felfedezted már a víz alatti tunnelt.)


Prepből elég a Kosatka, weapon loadout, az üvegvágó, a fingerprint cloner és a lángvágó! Ennyi! Ez kb 40 perc.


Aztán behatolás kosatka - buvárruha - víz alatti tunnel - kinyírsz pár őrt, fel a lépcsőn, be az irodába, ha van festmény leveszed, ha nincs mész - klónozod a fingerprintet, le a pincébe, szajré elvesz, vissza az irodába, ki a főkapun, balra fordulsz, felfutsz a dombon, leugrasz a vízbe, víz alatt elúszol - ENNYI! max 6-10 perc


A profit 935.000 - 1.500.000 lesz! És kezded újra! Nem foglalkozol a sziget többi részével, felesleges időpazarlás, úgysem tudod elvinni mind a cuccot, ha az irodában van két festmény, akkor az úgyis megtölti a zsákod! Ha nincs, akkor a széfben van 52-81K-ig pénz, meg a pisztoly a fiókban!


Alig egy óra alatt egy millió, vagy a feletti lóvé, és ha ezt pörgeted, szrrá keresed magad. Én tegnap 5 óra alatt 6,4 milliót csináltam.

2020. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok! Tök nem számít, hogy hol állítasz be menekülési útvonalat! Ha tengeralattjáróval jössz, van búvárruhád! Beleugrasz a vízbe és elúszol a szigettől, minél mélyebben! A buzzardok lőni fognak, de nem halsz meg és egy idő után olyan távol kerülsz (kb fél perc) hogy sikeres lesz a menekülés és jön a záróvideó! Ennyi! Nem kell foglalkozni azzal, hogy mit állítasz be menekülési pontnak! Nincs jelentősége! A főbejárattól balra fel a dombon van egy szögesdrótos szakasz, azt átugrod és már a vízben is vagy! Lebuksz és elúszol! A fegyvereknél válaszd azt amelyikben molotov, automata pisztoly kés és mesterlövész puska van! A puskával leszeded az őröket, akik beszélgetnek, azokat egyszerre is le tudod, ha az egyiket hátulról lövöd le! MINDIG ugyanott áll az összes őr, szóval rutinná válik az egész!
2020. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok újra: prep missionnál mozgasd a kosatkát! Azt hiszem, csak 2000 lett a mozgatás 10K helyett, szóval legyen minél közelebb az adott prephez, sok időt takarít meg! Én CEO buzzardot használok, a tengeralattjáról elejére - a bejárattal SZEMBEN szállj le, úgy, hogy a leszállótalpak a két kis korlát közé essenek! Ha azon túl vannak, a buzzard lecsúszhat, ha bemész a tengeralattjáróba! Buzzard leszáll, bemegyek, megnyitom az újabb prep missiont, kimegyek, fel a buzzardra ennyi! Vagy mozgatod előtte a tengeralattjárót és a partra kéred a buzzardot! Én nem költöttem a sparrow helikopterre, elvileg meggyorsítja a dolgokat, hogy tudsz vele dokkolni, én egy cheap bastard vagyok, vagy 54 millióm, de nem veszek új helit :D
2020. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok bocsi! Fingerprint cloning! Tök egyszerű! Számolod. A legfelső mindig megvan, az egyértelmű. a következő sorba a felső utáni, aztán a felső utáni második, aztán a következő sorba a felső után harmadik -így pörgeted, nem is nézed mi van rajta!
2020. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért a Main Dock-hoz érdemes lemenni. Ott van két hely is, ahol lehetnek cuccok és könnyű megközelíteni őket. Főleg a kokaint meg a füvet érdemes elhozni. Aztán nem kell a kijelölt hajóhoz menni, ha kimész a partra ott lesznek sima NPC-k meg őrök is Dinghy-vel. Abból kilövöd az egyiket és elmész. Így legalább az Elite Challenge is meglesz, ami első alkalommal plusz 300k.


Amúgy van egy rakás award is, amiért pénz jár, azokat is érdemes megcsinálni, legalább egy kicsit változatos, de utána érdemes ráállni a szennycsatornás bejutásra.


Elinte én is leszáltam a tengeralattjáróra, de mkst már úgy csinálom, hogy a Del Perro Pier-nél a móló melletti részen, ahol a jetski pálya van, kijövök a partra, úgy kb 15 mp kiúszni. Csak arra figyelj, hogy a tengeralattjárón a fehér vonal ne nagyon érjen ki a vízből, mert akkor nem tudsz felmászni rá, csak hátul.

2020. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi amiket írtatok, hasznos volt mind! Kicsit gyakoroltam, és most már egyedül is megy. A széfet legutóbb sikeresen elfelejtettem kiüríteni az irodában. :D Én mindig azt csinálom, hogy a prepek után (én megcsinálom a disruptionokat is mert béna vagyok meg szerencsém sincs és mindig beglitcheli a riadót hiába lopakodok amúgy tökéletesen) víz alatti csatornán be, kiiktatom az őröket (egyszer sikerült csak nem lebuknom, pedig tudom a módszert mit kell csinálni), utána lemegyek a szajréért és a főbejáraton távozok, majd ha jön egy hajó kilövöm a sofőrjét és azt viszem el, ha nem akkor lemerülök és úszok amíg el nem tűnök. :D

Egyedül a tetves shotgunt nem találtam meg azóta sem, szerintem nálam glitch hogy nem rakja ki, nem hiszem el hogy már vagy 6x megcsináltam és egyszer se volt sehol, pedig mindig körbemegyek a compoundon ha mást nem az őröket kiiktatni.

2020. dec. 29. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!