Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Erre a megoldást? Skyrim modolás

Erre a megoldást? Skyrim modolás

Figyelt kérdés
Szóval nekem a skyrim legendary editon van meg és modokkal fel akarom dobni a játékot de az egyik mod miatt nem nagyon indul de én azt nagyon akarom! A wintersun religion modot akarom valahogy működésre bírni de egyszerűen nem megy! Nem tudom valamelyik patch segíthet ezen vagy valami?
2021. jan. 5. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

...


Ha mondjuk azt is leírnád hogy még milyen modokat használsz mellette, hogy kideríthessük hogy melyikkel nem kompatibilis. Illetve a mod kezelőket is használod-e vagy csak be dobálod azt jól van... Illetve a betöltési sorrend sem mind1 a játéknak, arra is oda kell figyelni a Skyrim esetében...


Ennyi info alapján amit megadtál csak annyit tudunk mondani hogy felejtsd el azt az 1 modot, és játsz a többivel...

2021. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.A buildhez amit játszani akarok ahoz jó lenne.

Mod kezelőt nem használok és az alábbi modokat használom!

Alternate start

Ordinator perks

Immersive armor

Imersive weapon

Imperius races of skyrim

Nagyjából ezeket.

2021. jan. 5. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Na közbe utána néztem. Azt ugye tudod hogy ez a mod a SE-hez van és nem a LE-hez? Már itt elvérzik a dolog...


Illetve más vallást befolyásoló mod nincs bent véletlen?


[link]


itt a kompatibilitási lista.



Illetve modkezelőt és sorrendet jó lenne használni, mert akárcsak a Fallout NW-nél itt sem mindegy hogy milyen sorrendben vannak a modok. Akár ez is okozhat bajt.



DE a legföbb baj amit az elején is írtam. Ez a Wintersun mod egy SE mod és nem LE mod, szóval nem hiszem hogy ezen bármi is segítene sajnos.

2021. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor be kell szerezzem a special editont.
2021. jan. 5. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy elolvasod a mod adatlapját, és megtalálod a LE verziót, mert hogy van neki :-)
2021. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta megvan.
2021. jan. 15. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!