Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Ravensburger Puzzle márka...

A Ravensburger Puzzle márka tényleg ilyen megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol azt látom más embereknél, hogy a Ravensburger kirakókból mindig hiányoznak darabok, ezért nem is merek ilyen márkájú puzzlet rendelni, pedig olyan szépek:( Aki rendelt már ilyet, az esetleg megosztaná a tapasztalatait?

2021. jan. 9. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve hallottam olyanról is hogy valakinek több ugyanolyan darab is volt benne
2021. jan. 9. 22:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy puzzle-s, itthon 1db Ravensburger van, 1000 db-os, nem volt benne se több se kevesebb, tökéletes lett a kép. Persze lehet tényleg vannak selejt darabok, de én csak olyanról hallottam még ezzel a márkával kapcsolatban hogy ezek a számok kerekítések, pl lehet 500db-os az igazából 514-ből áll és úgy lesz meg a kész kép vagy ilyenek.
2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
fhú hát nem tudom... 3000 darabosból hiányzik 1 darab, de lehet, hogy mi vesztettük el. nem rossz márka, viszonylag jól bírja, de inkább trefl óből van több itthon
2021. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 van most, tökéletes.

DE én ezt a fejetlenséget a treflnél látom.

sorra hiányoznak darabok, tematikus fb csoportban látom.

nem is kevés.

van egy adott kép,abból alig van normális doboz

2021. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lekopogom, nekem eddig szerencsém volt a márkával. Csak az volt hiányos, amit úgy vettem használtan, hogy tudtam, hogy az hiányos lesz.

Sajnos előfordul, hogy hiányos, így mindig van bennem félsz. A gond vele az, hogy drága (most nagy drágulás is volt, amennyit szerintem már nem igazán ér meg) és nincs pótlás. Pl. Trefl jóval olcsóbb és ha hiányos, akkor lehet, hogy kárpótol a gyártó.

2021. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekünk a 3d puzzle csúcsa hiányzott és írtam nekik angolul.

Pár hét után küldte kis borítékban a gyártó a hiányzó darabot!

2021. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!