Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz, hogy a digitális zongorá...

Igaz, hogy a digitális zongorák egy idő után tönkre mennek, ill. megbízhatatlanok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nyilván függ az igénybevételtől. Ha napi több órát gyakorolsz, akkor nyilván nagyobb eséllyel jelentkezik probléma, mintha hetente egyszer-kétszer pötyögsz rajta.
2017. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Statisztikát nem tudok, csak személyes tapasztalatot. Nekem egy Kawai digitális zongorám van. 10 éve vettük és még mindig tökéletesen működik. (Mondjuk nem egy olcsó darab volt)
2017. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe került?
2017. aug. 23. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Durva is lenne, ha egy Kawai 10 év után tönkremenne. Az olyan márka a zongoráknál, mint a Martin a gitároknál. De szerintem bármelyik nagyobb gyártó zongorája jól bírja a használatot, ha vigyázol rá.
2017. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a Roland-RD2000-et szemeltem ki.
2017. aug. 23. 15:00
 6/8 Mojjo ***** válasza:
67%

Természetesen egy idő után _minden_ tönkremegy. Az a nem mindegy, hogy mennyi ez az idő. Nem kell tartani attól, hogy egy digitális zongoránál ez olyan hűde rövid lenne.


Egyébként kérdező, te direkt akarsz állványzat nélkülit venni? Plusz mennyire vagy benne a zongorázásban? Kezdésnek egy Yamaha YDP-163 teljesen tökéletes, a maga három szenzoros, súlyozott kalapácsmechanikás, szintetikus elefántcsont bevonatú billentyűzetével. Vagy ha állványzat nélkülit akarsz, valami ennek megfelelő. Aztán ha majd látod, hogy miben szeretnél többet, lehet megfelelő irányba továbblépni - bár nem egyhamar nő ki egy ilyen hangszert az ember.


Ha profi zongorista vagy, és fellépésekre, meg stúdióba kell, az persze más.

2017. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Milyen termék nem megy tönkre "egy idő után"?

Mennyivel vagy előrébb, ha ilyen ostoba kérdéseket teszel fel amúgy?

2017. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem volt még digitális zongorád és egyből egy profi csúcskategóriás stage pianót akarsz venni?! Ez zenészek számára, koncertezésre készült.
2017. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!