Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warzone-ban hogy lehet valakin...

Warzone-ban hogy lehet valakinek rosszabb pc-vel jobb eredményei? több lenn

Figyelt kérdés

Néztem warzone youtube-s videókat, főleg top-100as játékosokkal, és soknak rosszabb pc-vel mint nekem, sokkal jobb eredményei voltak. Szóval nekem rtx 3080+i7 10700k + 32 gb ram van, akár 160 fps és 35 pingem is szokott lenni, de sok a lagg igy is, sokáig kell lőni mig meghal valaki, sokszor még legendás sniper sem halálos, messzi lövésnek meg nincs is hatása, ezért snipert nem is szoktam felvenni. EZZEL szemben egy top 10-es játékosnak, név szerint Frozzen-nek 100 körüli fps-e van, 50-es pingje (ami fel is mehet, mert ugye streamel), és úgy lőtte az ellenséget mintha kacsavadászaton lenne. Sőőt, még kispisztollyal is messziről le tudta szedni, 500 méterről, és semmi laggja nem volt...

Ezt megmagyarázná valaki? Ja és a noobozás előtt megemlíteném, hogy cod 2 óta játszom, csak ebben van legalább 6000 órám a multiban, tehát jóval az alapok után vagyok...



2021. jan. 12. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem az FPStől függ mennyire jó játékos-e valaki ez egy nagy tévhit. A lagg meg egy olyan dolog hogy lehet 30 as pinged de ha instabil akkor azzal is laggolhatsz fps nél is ugyan ez a helyzet egyébként nagy
2021. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a legtöbb a pingtől függ, ha 45 lett a pingem 40ről, már azt meg lehetett érezni, valamint az fps is sokat számit, mivel ha több, akkor jobban beadja a találatokat, sokkal gördülékenyebb, hatásosabb, ez is számtalanszor bizonyitották már. A gép zsir uj, le volt tesztelve stb szerelőknél, nem instabil semmi se, és mondom hogy nem voltam/vagyok rossz játékos, tehát az sem lehet a hiba. Egyszerűen nem adja be a lövéseket, nagyon sokat kell belelőni az emberekbe, de ők meg engem simán, sokszor 1-2 lövéssel lelőnek, érdekes...
2021. jan. 12. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Talán mert nem a gép adatai alapján kellene megitelni a játékosokat? 🤔


Attól mert neked erőműved van, nem jelenti azt hogy jól is játszol. A cod 2 óta játszol, de azóta sokat változott a játékok mechanikája. Minden résznél más. Azért mert nem vagy profi nem a gépre kell fogni hát "hogy nekem 300+ plusz fpsem van, neked meg csak 100". El kell fogadni hogy nem úgy játszol mint ahogy te azt elképzeled. Jobbak nálad és kész, ez nem géptől függ. De nem tudom hány éves lehetsz, ha ezt nem fogod fel. De ha a tényleg a cod 2 óta játszol, akkor nem lehetsz gyerek, de a felfogásod azon a szinten ragadt. Egy felnőtt ember ezeket elfogadja és tudja hogy nem géptől függ a játék tudás.


Egyszerűen ezek szerint ez nem neked való, nincs hozzá érzéked. Amivel természetesen semmi baj nincs hisz nem lehet jó valaki mindenben😏

2021. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ja meg még kiegészítve, hogy te a pingre is hivatkozol. Igaz tudod hogy az az internetedtől függ és nem a géped paraméteritől?

Attól mert jó géped van és a pinged ugrál az a neted miatt van.

2021. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, nem vagyok már gyerek, ezért is tudom, hogy nem az én hibám, mivel én tudok fps játékokat játszani. Sok videót elemeztem, és ezáltal jutottam e felismerésre. Azt nem tudom konkrétan, hogy a pc, vagy a net hibája, de valahol biztos hiba van...
2021. jan. 13. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
benned xd
2021. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!