Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PokéStopokat és portálokat...

A PokéStopokat és portálokat beküldeni tudó Pokémon GO- és Ingress-játékosok miért csak elenyésző része küld be PokéStopokat/portálokat?

Figyelt kérdés

Nem győzöm a beküldésekkel, olyan sok minden full valid entitás (például könyvtárak, vasútállomások, templomok, emléktáblák, szobrok, stb.) nincs beküldve... 2 hétre jut 21 beküldésem (1 Ingress+ 1 Pokémon GO-s accounttal) és még így is alig látom mikor lesz az, hogy a szűkebb környezetemmel kész legyek.

Néztem környező településeket, területeket, amik még siralmasabbak lefedettséget illetően, mint a szűkebb környezetem.


Rengeteg olyan szintű, számomra ismeretlen játékost látok a játékokon belül aktívnak, akik tudnak beküldeni. Ők vajon miért nem küldenek be?



2021. jan. 12. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Mert mára már a kutyát sem érdekli ez a 2 játék, ezért nem küldenek be.
2021. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ingressben felénk alig van aktív ember de rengeteg portál van, én is küldtem, most is szoktam.

Pokét nemtom mennyien játszanak, egyszer akartam elkezdeni de valamiért nem bírtam elkapni Pikachut úgyhogy hagytam a fenébe és inkább ingresseztem, pár perc múlva megjelent egy gyerek és nagyon nyomkodott, szerintem jött Pikachuért. :D

Ingressben meg örülök ha jön egy zöld és csinál valamit, kb. várom, hogy lemerüljenek a portálok és tudjak csinálni valamit.


Régen egyesek sportot űztek a fsságok beküldéséből, akkor el is fogadták. Pesten napozó térkőtől kezdve minden van.

Elfogadni/értékelni tudsz már? Küld még valaki be a környékeden?

2021. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Felénk már az ég világon minden be van küldve 🤷‍♀️

Sokat küldtem én is, el is fogadták, csak egy csomó nem került be a pogoba, wizards unitebe meg igen :S

(mondjuk írják is, hogy az, hogy elfogadják nem jelenti azt, hogy biztosan be is teszik)


Még rengetegen pokémonoznak!

2021. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szoktam értékelni.

Anno küldtek be Ingress-játékosok portálokat a környéken, de az olya volt, mint halottnak a csók. Például a városi könyvtárat is nekem kellett beküldi, ami szerintem egy full valid POI és vérciki az Ingress-játékosokra nézve, hogy még nem kükdték be.

2021. jan. 15. 09:43
 5/8 A kérdező kommentje:
*olyan
2021. jan. 15. 09:43
 6/8 A kérdező kommentje:
*beküldeni
2021. jan. 15. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk eleg demotivalo, hogy upgrade nelkul egy eve allnak a bekuldesek.
2021. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valós dolgokat visszadobnak, amióta mi és az ellenfeleink is tudunk értékelni és nagyjából tudják hol lakom, szobrokat, emléktáblákat nem fogadnak el a környéken.

Ellenben egyesek a semmi közepén lévő nyaralójukba bepakoltatják a két kilométerre lévő ùtjelző táblát. Vicc.

2021. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!