Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-szal esélytele...

GTA San Andreas-szal esélytelen valahogy játszani Windows 7-en?

Figyelt kérdés

Megörültem hogy végre megint játszhatok gyerekkorom egyik nagy kedvencével.

Close enough.

-Az egér nem működik, vagy nem érzékeli, vagy elkezd őrült módra pörögni körbe-körbe, nem lehet velemit csinálni. Már itt annyi annak hogy normálisan lehessen játszani.

-Ha megpróbálok kilépni a menübe, összeomlik, csak egy fekete képernyő marad, a hang megy tovább, csak kényszerített leállítással lehet lelőni.

-Megpróbáltam minden lehetséges megoldást a két problémára, kompatibilitási módban annyit értem el hogy az indításnál összeomlik, de legalább kapok hibaüzenetet. Well played.

Akinek Windows 7-je van az ezek szerinte teljesen mondjon le róla hogy játszhat még ezzel a játékkal? (Gyári, mielőtt rákérdeztek, nem hekkel letöltött izé.) Van olyan akinek Windows 7-je van és valami módon tud vele normálisan játszani?



2021. jan. 26. 20:35
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Helló! Igaz mar nem windows 7 van a gépemen de anno nekem normálisan futott minden hiba nélkül

Esetleg próbáld meg frissíteni a vga drivert.

Windows 7-bol melyik verzió van fent?

2021. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Steamen vedd meg, az más mint a lemezes, az emgy minden gond nélkül.
2021. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 Home Premium, semmilyen megoldás nem segít

#2 Pont hogy Rockstar Launcheres verzió van, azaz "virtuális". Akkor aktiváltam mikor ingyenes volt tavaly.

2021. jan. 26. 21:00
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
HOODLUM lemezes verziót használj, mert amik utána készültek verziók, mind szar, kivéve az eredeti DVD-n megjelentet
2021. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Huhh hát azzal sajna nincs tapasztalatom, de pedig akkor annak is gondolom hasonlóan újabb verziónak kell elnnie mint a lemezes.
2021. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Mindenképp a Steamest használd, a Rockstar Launcheres az gyakorlatilag megegyezik a lemezes változat + 1.01-es javításssal. A modern kori patchek csak Stemen kerültek be a játékba.
2021. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most vegyem meg Steamen pénzért még egy változatban, hátha az se működik? Nem hangzik jól.
2021. jan. 26. 21:43
 8/20 anonim ***** válasza:
2 óráig minden további nélkül visszafizetik, de annak működnie kell.
2021. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8# 2 hét vagy 2 óra játékidőn belül visszakérheted az árát.
2021. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
A HOODLUM fajta modolható, ráadásul nincs benne annyi glitch, mint a Rockstar Launcheres, meg a Steames verzióban (Ráadásul az a vanilla verzió)
2021. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!