Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-szal esélytele...

GTA San Andreas-szal esélytelen valahogy játszani Windows 7-en?

Figyelt kérdés

Megörültem hogy végre megint játszhatok gyerekkorom egyik nagy kedvencével.

Close enough.

-Az egér nem működik, vagy nem érzékeli, vagy elkezd őrült módra pörögni körbe-körbe, nem lehet velemit csinálni. Már itt annyi annak hogy normálisan lehessen játszani.

-Ha megpróbálok kilépni a menübe, összeomlik, csak egy fekete képernyő marad, a hang megy tovább, csak kényszerített leállítással lehet lelőni.

-Megpróbáltam minden lehetséges megoldást a két problémára, kompatibilitási módban annyit értem el hogy az indításnál összeomlik, de legalább kapok hibaüzenetet. Well played.

Akinek Windows 7-je van az ezek szerinte teljesen mondjon le róla hogy játszhat még ezzel a játékkal? (Gyári, mielőtt rákérdeztek, nem hekkel letöltött izé.) Van olyan akinek Windows 7-je van és valami módon tud vele normálisan játszani?



2021. jan. 26. 20:35
1 2
 11/20 anonim válasza:
40%
Igazuk van a többieknek, próbáld ki a HOODLUM verziót,veszteni nem vesztesz vele.
2021. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

A Rockstar verzió bugos. Mindenkinél fennállnak ezek a gondok. A Steamest is felejtsd el. Működni működik, de egy lebutított verzió, kivettek egy rakás zenét meg minden.


Torrentes verzióval leszel kénytelen játszani, vagy valahonnan beszerzed használtan, aranyáron.

2021. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

#4, és #10 vagyok

Aki lepontoz, az nézze meg ezt a két videót!

https://www.youtube.com/watch?v=jhVdb4K1M-M

https://www.youtube.com/watch?v=XESrzw62rlQ

2021. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Még mindig a HOODLUM
2021. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

#13 vagyok

Ezt kifelejtettem

https://www.youtube.com/watch?v=CwDRgvdD05s

2021. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem HOODLUM-os van és Windows 10-em, és működik rendesen.
2021. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Amúgy összecsinálom magam, kipróbáltam ezt a Hoodlum verziót és rohadjak meg tényleg működik, igaz még csak pár percet játszottam vele, de eddig az egér hibátlan, nem volt összeomlás vagy lefagyás, és még a 100% savegamet is betöltötte amit letöltöttem hozzá.

Estig játszok vele, ha egyszer se lesz vele gond jövök egy sörrel azoknak akik ezt ajánlották, köszönöm tesák hálásan!

Azért amúgy mi durva hogy a tört verzió hibátlan, a gyári meg egy játszhatatlan bugos fosch... xD

2021. jan. 27. 14:50
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Mégis lepontoznak érte, hiába írtam többször is, hogy ez az egyetlen jó verzió (Ha 4 magos, vagy annál több magos CPU-d van, az affinitást vidd le 2-re, és az egér tökéletes lesz)
2021. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Emellé még SilentPatch-et tedd fel, és az FPS limiter az FPS-t 24 helyett 30-ra korlátozza, és még megannyi glitchet kijavít
2021. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp a Silentet akartam írni :D
2021. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!