Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Shadowlands...

World of Warcraft Shadowlands használata ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


WoW-al kapcsolatban lenne kérdésem. Először is Pandán játszottam utoljára és ugye az a kiegészítőm is van meg. Azóta ugye már a 4. új kiegészítő van a Shadowlands.


Tudom is az accountom adatait, tehát sikerült a battle net-en bejelentkezni, illetve az alkalmazás is fenn van a gépen, illetve a wow klienst is feltettem. A játékba most ugye level 20-ig ingyen tudok játsztani.


Na mármost szükséges e megvásárolni a WoD, a Legion, illetve a Battle for Azeroth kiegeket ? - , ugye mivel a Panda volt meg utoljára -


A battle net accountomon "World of Warcraft®: Battle for Azeroth® (WoW1)"

ezért kérdezem. Amennyiben elég a Shadowlands és a neten keresztül szeretném megvenni milyen módon fogok tudni fizetni ? (bankkártya lenne nekem opcionális)


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat, illetve várok további tanácsokat is.



2021. jan. 27. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha feltöltöd a gametime-ot, akkor BfA-val bezárólag játszhatsz, nem kell semmit külön megvenni.

Shadowlands-et elég csak megvenni, am bankkártyával fizethetsz, mellé még Paypal is az elterjedtebb opciók közül.

2021. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ, jó volt akkor az elgondolásom.


Annyi lenne még a kérdésem, -remélem nem off topic így - hogy a kártyás fizetésnél milyen oldalra vezet át ? Tehát biztonságos e.


Illetve, mivel tényleg rég voltam aktív és azóta átalakultak dolgok jócskán, gondolom a "REDEEM A CODE"-nál kell minden kódot megadni, így a gametime, illetve ha megveszem a Shadowlads-et akkor azt is oda.

2021. jan. 27. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A bank saját oldalára elvileg mivel 21 óta netes fizetéseknél is kell a telefonos megerősítés stb, amúgy teljesen biztonságos, Blizzard azért nem valami apró kis valami ami az emberek pénzére pályázna.


Igen, oda kell megadni, de ha közvetlen a Blizztől veszed akkor nem kell kóddal játszani, aktiválódik magától.

2021. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 27. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2021. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!