Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi van mostanában a War...

Mi van mostanában a War Thunderrel?

Figyelt kérdés
Amióta kb. 1 hete frissített, azóta sokkal kisebb az FPS szám, illetve rosszabb a játékélmény.

2021. febr. 4. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem az fps szám határozza meg a játékélményt!
2021. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de eléggé lemegy, illetve néha be is laggol.
2021. febr. 4. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Eddig ultrán futott 60-70-el aztán már csak 50 lett ugyan azokon a pályákon. Elötte legfeljebb 50-ig esett be most pedig már 30-ig is. Bár ez után levettem a grafikát (fű így is csak zavart) szóval 130 körül fut. De állandóak a micro laggok. Néha csak 1-2 másodpercre de van hogy 10-15 másodpercig ugy befagy hogy csak annyit veszek észre már ki szedtek. Bár köztudottan a gaijinnál nem az optimalizálásra költenek mert ahogy képest ahogy kinéz 2-szer ennyi fps-nek kéne lennie. World of tanks-ba például sosincsenek micro laggjaim és ultrán is 90-100 fps-es átlaggal fut. Grafikailag pedig annyivel nem szebb a wt. Egyébként elöbbi válaszolónak annyit hogy ha nem határozza meg a játékélményt a fps akkor vedd ki a videókártyát a gépedböl kösd rá az alaplapra a monitort hogy integrálrol fusson (ha van benne) tedd fel ultrára a grafikát és játsz 5 fps-el. Ha meguntad gyere vissza és meséld el milyen élvezetes volt.
2021. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Akkor lehet megpróbálom a World of játéksorozat valamelyik részét.
2021. febr. 12. 17:49
 5/10 anonim válasza:
Patchek. Folyamatos upgrade. Nekem is droppolgat de a vas miatt. Azért a wot-ot ne hasonlítsuk össze a wt-vel mert èg és föld. War Thunderben is vannak bugok azért de minden játékban. A Wot szerintem rohadt gagyi, mintha machbox tankokkal játszanék és semmi realisztika.
2021. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg van rá esély hogy úgy menjen mint régebben?
2021. febr. 21. 15:47
 7/10 anonim válasza:

Van. Vedd le a alacsonyabbra a játékot.

Nekem i5-6400, rx 570-en/ 32gb rammal fut 40-60 fps-el szóval jó étvágya van.

2021. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs olyan erős gépem.
2021. febr. 22. 10:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azért hasonlítottam a wotot a wt-hez mert egy kategória, igen a wt sokkal realisztikusabb, én is jobban szeretem. De optimalizáltság terén komoly gondok vannak a gaijinál, bugok terén is wt-be nagyon sok van, bugg reportokra gaijin rendszerint szarik egy nagyot, ellenbe wotba nem nagyon találkoztam bugokkal.
2021. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze mert abban nincs mi buggoljon azèrt.
2021. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!