Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DarkOrbitban melyek azok a...

DarkOrbitban melyek azok a szerverek ahhol nincsen annyi csaló?

Figyelt kérdés
Illetve sokan játszanak lehetőleg sok Magyar is. Mert az eu3 szerveren rengeteg a csaló, botos egyre kihaltabb minden ott. És klánt sem lehet csinálni. Na meg minden laggol, akad, kifagy. Csak nem tudom hová menjek pl Németország 2-es szerveren. Azt írták, hogy hasonló a helyzet mint eu3. De elvileg ott kevesebb a csaló és több az aktív játékos is aki hajlandó csopizni is a másikkal. Szerintem meg néznék egy olyan szervert is ami nem eu meg ag. Hanem mondjuk simán. Német, Angol, Lengyel, Francia. Törökül szerintem nem tudok annyira pedig azt mondják tr1 az jó. Bár vannak cset harcok, de az nem zavar. Illetve olyan szeró is érdekelne ahhol Magyar is sok van. Tehát ge vagy ga szerverek! Bár aktívan szerintem csak 2-öt nyomnék. Eu3 csak botolni érné meg, de az én gépem mindig java errort ír.

2021. febr. 6. 23:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!