Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom fel tölteni a...

Hogyan tudom fel tölteni a The Sims 3-ban az egyedi városomat?

Figyelt kérdés

Csináltam egy egyedi világot, berendeztem a városom, épületeket építettem bele viszont családokat nem tudtam be rakni, nem tudtam a városom be telepíteni.

Azt a várost amit csináltam fel telepítettem a jatékomba s ott be is telepítettem. Azt szeretném tudni hogy hogyan tudnám így be telepítve le menteni mint egy egyedi tartalmat, akár fel tölteni valamilyen oldalra hogy majd később is meg lehessen ne kelljen mindent újra kezdenem ha esetleg valami lessz a gépemmel.

Már találkoztam olyan világgal, várossal ami egyedileg volt készítve és azok is be voltak telepítve.



2021. febr. 7. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Van lehetöséged játékon belüli feltöltésre ha eredeti játékról van szó.
2021. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S ha nem eredeti akkor nem lehet?
2021. febr. 7. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt:

Electronic Arts mappa > The Sims > Saves

Itt keresd azt a mappát ami a mentendő városé. És másold olyan helyre ahonnan biztos nem veszik el.

Nem biztos hogy működik de egy próbát megér.

2021. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 8. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!