Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 háziállatok problém...

The Sims 3 háziállatok probléma! Ha egy állatot a szociális munkás elvisz, mert elhanyagoltam, hogy lehet a folyamatot leállítani, vagy valahogy visszaszerezni az állatot?

Figyelt kérdés
Cheat kódok is érdekelnek.

2019. máj. 8. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kilépsz a játékból mentés nélkül. Ha már elmentetted a játékállást, ahol már elvitte az állatod, akkor tudtommal sehogy. Esetleg meg tudod keresni a mappákban a korábbi mentéseket és azt állítod vissza, ahol még megvan az állat.

Szerintem nincs rá kód, de hátha valaki okosabb nálam

2019. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után örökbe fogadásnál fel fog tűnni, mint lehetőség, hogy őt válaszd ki.

Viszont! Nekem volt olyan hogy ez 2 simnappal később volt, mint ahogy elvitték de volt olyan is hogy a tipegőm már tini volt és öregként tudtuk visszafogadni a kutyit.

Náluk halt meg, imádtam őt és a simeim is, csak valami hiszti volt (már nem emlékszem mi) és akkor elhanyagolták őt.

2019. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!