Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simsben ellopták a gyerekem,...

Simsben ellopták a gyerekem, hogy szerzem vissza?

Figyelt kérdés
Átjött az egyik szomszéd és a kezébe vette a babát. Mikor elment vitte magával. Most hiába hívtam vissza nincsen nála és eltűnt a háztartásomból a gyerek. Ilyenkor mivan?
2021. febr. 10. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Menj el a háztartásukhoz.
2021. febr. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ja, persze, SIMSben... 🤣
2021. febr. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor kár hogy a Csellengők már rég megszűnt.De ne aggódj,nyugodj le,ülj le szépen és hívd el őket,hátha még él,mármint a vonal 06-1-4380858 közben hallgass zenét,majd meglesz. [link]
2021. febr. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
fel
2021. febr. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére csak a Sims-ben, szóval az a legegyszerűbb, ha 'csináltatsz' másik pulyát a szülőkkel, bezárod az ajtókat és teszel riasztót a házba. 🤓
2021. febr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát de én hívtam be a nőt. Felvette szegény gyereket. Es elvitte. Társasház így elmenni se tudok hozzá. Mikor visszahívtam se hozta.

Kisétált az ajtón szerencsétlennel. Utálom, hogy egy csomó módosításom elveszett de csak úgy kaptam vissza ha mentés nélkül újraindítottam. :S

2021. febr. 10. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben... xD
2021. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!