Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az egyik gyerekem ellopta az...

Az egyik gyerekem ellopta az apja nyugtatóját! Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Adott a 14 éves lányom és a 16 éves fiam, az apjuk nagyon ideges szokott lenni a munkaja miatt, van neki felirva nyugtato de elég erős ő se mindig veszi be. Ma hazaért a munkából be akarta venni és nem talaltuk, nem volt eldugva ott volt ahol a többi gyógysuert is tároljuk gondoltuk nem nyúl senki hozzá. A lányom néha olyan dolgokat csinál amiből arra következtetek szeret gyógyszereket bevenni csak úgy, például 1 hónapja vettem 3 fajta c vitamint gondoltam egy ideig eleg lesz az egesz csaladnak mindenki napi 1 hát senki nem szedte... egyiknap a lanyom azzal állt elő hogy elfogyott a c vitaminJA en csak néztem hát ennyi idő alatt...napi 5-6ot simán bevett...volt már olyan hogy algopirint vett be fejfajasra hivatkozva aztán elment bulizni es olyan vllt mint akinek semmi baja, elofordult hogy menstruacios gorcsokre kert gyogyszert aztan delutan elment strandra a barataival mikor a tampontol ockodik...de nem akarom ot gyanusitgatni lehet a fiam volt de nagyon gyorsan vissza kene szerezni nem tudom miota van valamelyikuknel de nem szedhetnek ennxi idosen nyugtatot.

Megis hogy vezessem rá őket hogy adják vissza akárkinèl van?


2017. aug. 23. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem játék, és nem c vitamin. Semmi rávezetést nem csinálnék. Szobaellenőrzés, szekrény kipakolás, ilyesmi.

Ennek nagyon gyorsan véget kell vetned.

2017. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Vagy odaadják vagy kirámolod a szobájukat, lakás közepére minden cuccukat kivágod. Kezdd a lánnyal, de nem ártana szakemebrhez is elvinni, hogy miért kapdos be ennyi sok gyógyszert...
2017. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet hogy elfogyott?
2017. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én egy szemet vettem el a nyugtatobol másnap hívták lefele a konyhába elbeszélgetesre.

Neked is az kellene plusz adják vissza ha nem akkor jön az h a gyerek szeme előtt kutatjatok át a szobát.

Amugy nem lehet h esetleg eladja Őket?most erre gondoltam még.

2017. aug. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem fogyott el elotte par nappal lett kiváltva....

Megtaláltuk a lánxom szobájába és a 60 bogyóbol 42 volt benne mivel a férjem körülbelúl csak 5-6ot vett be nagyon örülök hogy nem lett komolyabb baja mert ez nem kevés nyugtató...

Ha megkérdezem mire kellett ez neki vagy ordítozva elrohan otthonról vagy sírni kezd és bezárkozik valahová hogy örüljek hogy megtaláltam ne kérdezgessem...hogy derítsem ki hogx mi állhat e mögött? Egyébként vidám okos segìtőkész barátkozó típusú gyerek nem tudom most mi lett vele de megszeretném tudni

2017. aug. 24. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
pszichiáterhez kéne vinned mert a gyógyszerfüggőség komoly probléma, főleg ilyen fiatalon.
2017. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Talán fiú van a dologban, és azért csinálja ezt.

Nem szabad hagyni, hogy ennyivel "megússza", hogy el fut és sír és akkor nincs számon kérve.

Mindenképpen le kell ülnöd vele beszélgetni..

2017. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
A fiú megmagyarázná a nyugtatót, de a c-vitamint nem igazán.
2017. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp ki kell deriteni hogy miert szedi a bogyokat, te vagt a felnott, viselkedj is ugy, nalam sokaig nem menekulne a beszelgetes elol.
2017. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
na c vitamintól nem lesz baja abból többet is vehetne , be , de szólj neki hgy mértékel egye.. A nyugtatóra rákérdeznék viszont. Lehet nem is egyedül ette meg .. Kelhetett a barátainak stb. eEszélgess el vele erről , őszintén
2017. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!