Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tomb Raider mennyire jó játék?

A Tomb Raider mennyire jó játék?

Figyelt kérdés
Láttam milyen kis gépigénnyel elmegy és nagyon tetszet a trailer.

2021. febr. 15. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 1996-os játék, szóval persze hogy kicsi a gépigénye. Javaslom ha tudsz akkor windows xp-t használj. Esetleg win10, de win10 alatt tuti nem fog elfutni.
2021. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha Steam-en veszed akkor bármilyen op rendszerrel alatt futni fog, mivel ezek a retró játékok már portolva vannak a legújabb rendszerekhez.

Én megvettem az összes TR játékot Steam-en az összes DLC-vel együtt, hát...a 96-os azért mai szemmel nézve és játszva már annyira nem szórakoztató. (nekem legalábbis).

Viszont a Legend (2006), Anniversary (2007), Underworld (2008) -ezek részek már azért játszhatóbbak játékmenet, irányítás, és történet szempontjából.

A legjobb pedig a 2013-as újrakiadás utáni 3 rész. Sztoriban és minden egyébben az egyik legjobb játéksorozat amivel valaha játszottam.

2021. febr. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Az eredeti 1996-os egy kicsit 'speciális'. Az irányítás szempontjából nem öregedett valami jól. Bár analóg bevitellel állítólag jobb. Így nem próbáltam.


Az Angel of Darkness egy elbukott reboot, ami felrúgrta a sorozat hagyományait. A megjelenésekor eszetlen bugos volt. Állítólag rendbe tették, de nálam a hang sosem ment normálisan.


A Legend és Underworld egy olyan reboot, ami visszatért a sorozat gyökereihez és pont a jó helyeken és mértékben modernizál.


A 2013-as reboot sikeres, de eszetlenül borzalmas. A legrosszabb AAA játék, amivel a 2010-es években játszottam.

2021. febr. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tomb raider nagyon jó játék, az első modern platformjáték volt. A kettő még jobb talán, nagyon jót tett neki, hogy kivitték a szabadba, velence stb...
2021. febr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!