Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire jó játék a dishonored?

Mennyire jó játék a dishonored?

Figyelt kérdés
Nem játszotam még vele, csak hallottam. Aki játszott már vele mi a véleményetek róla?
2021. febr. 18. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a kérdés, hogy bármit ír rá az ember, jön valaki és lepontozza! Próbáld ki, ha tudod, mert hiába írom, hogy nagyon jó, nem biztos, hogy más is így gondolja, illetve, hiába írom, hogy nekem nem jött be, mert jön valaki és azt írja majd, hogy neki bejött!
2021. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha azt kérdeznéd a csoki finom? Aki szereti annak igen, aki nem annak nem.

Ha valaki pl a stratégiákat szereti annak úgysem lesz jó játék, aki meg szereti a stílust az szeretni fogja.

2021. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

figyelj egyet mondok... nem hiába volt az év játéka...

anno amikor kijött ritkaság volt behozott pár új dolgot sőt történetben eléggé egyedi játékélményben is elég jó sőt nagyon a fantáziádra vannak bízva a dolgok mert sokféle képen meg lehet ölni az embereket pl kombokkal

egy példa van ilyen huzal csapda ami halálos tudsz patkányt idézni és meg is tudod szállni az élőlényeket

na most megidézel patkányt rá dobod a csapdát majd megszállod a patkányt és az ellenségre futsz vele!

2021. febr. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A játék lenyűgözően egyedi világgal és grafikai stílussal rendelkezik. Eléggé szabad kezet kapsz a küldetésekben: van olyan, amit nyolcféleképpen lehet megoldani.

Ha az ilyenek bejönnek, akkor tetszeni fog.

2021. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesebben játszom vele, mint a Far Cry-vel. Ez a Dishonored, hogy mennyire élvezetes akkor derült ki igazán (konzolon van), amikor egy olyan mentéssel játszol, ahol a játék kezdeti szakaszában korlátlan mennyiségű aranyad van és minden felszerelést megtudsz venni. Persze végigvittem csalás nélkül is, iszonyatosan unalmas és idegesítő volt.
2021. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!