Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dark Souls 2 Scholar of the...

A Dark Souls 2 Scholar of the first sin new game plus-jában, a dexterity-s (uchigatana-s) karakterem is lehet erősebb, vagy csak az ellenfelek lettek 4x erősebbek és szívtak fel mind egy egy gramm speed et?

Figyelt kérdés

Szoval kedvenc játékom, a széria csúcsa szerintem,

(annak ellenére hogy 5x megnyomom a kört mire dodgeol a karakter :D) de pl a 3 ban tudom tovább erősíteni a dexterity vel a karaktert ng+ban.

Itt muszály elvinni valami greatswordos irányba a karaktert vagy tudom valahogy erősíteni? New game plusban 10 et raktam a dexterityre, most 50 en van, semmivel sem erősebb, míg az ellenfelek vagy 4x erősebbek, 2x gyorsabbak, és már mindenhova követnek.


Ez a ps4 verzió, állítólag a legnehezebb. Kijátszottam már x360 on is de pl ott ng plusba egy zombi állt továbbra is, ott ahol itt meg egy sárkány, 4 fehér lovag, meg 2 piros akármi.. :D


Szóval tök kedves ötlet ez :D, de valahogy tud a dexterity-s karakterem is fejlődni itt bagy csak az enemy-k?



2021. febr. 18. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát van egy limit. NG+oknak ez a lényege, hogy a karaktered egy szintnél nem lehet erősebb, míg az ellenfelek erősödnek. Így nagyobb a kihívás. Persze lehet optimalizálni meg minmaxolni a karaktert, de van egy határ.
2021. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kedves Vezető ***** válasza:

Nekem is az a kedvenc részem :), de talán az uchigatanat még tudod fejleszteni.

Bár ugy hallottam itt abbol is 10 a max a ds2 ben.

Hát, szerintem ha most new game plus ozni akarsz, inkább pihentesd ezt, a 3 ban meg a tudod tovább fejleszteni ng+ban, ha raksz a strenghtre akkor is erősödik a támadásod.

Éppen ezért abban meg túl könnyű lett a ng+.


Szerintem ha az Uchigatanat nem tudod 15 re fejleszteni, nagyon nem fogsz tudni fejlődni ugyan azzal a fegyverrel.


Talán valami másik dexteritys fegyvert fejlessz!

2021. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+katanák alacsony poise sebzésük van és könnyen törnek. Ha jól emlékszem, páncélos ellenfelek ellen kisebbet is sebeznek. Ha ragaszkodsz a katanákhoz, powerstancelj kettővel, egyből majdnem kétszer annyit sebzel.
2021. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és statok 40-nél hardcappelnek :D Bocs, magyarul nem tudom ezeket a kifejezéseket. Tehát 40 felett már nagyon keveset adnak. 50 fölé már abszolút nem érdemes menni, max powerstance miatt. Az igaz minden statra.
2021. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ez nem a ps4 verzió, hanem a scholar of the first sin verzió. Sok dologban különbözik az eredeti verziótól, egyik ilyen a sárkány a katedrális előtt :)
2021. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja, az a sárkány (is) meglepett.. :D

Majdnem kontroller dobó' volt :D


Értem, köszönöm a válaszokat, csak most így a Nioh 2/Ds 3 után fura volt ez a megrekedés.

Szeretek azért is fejlődni, mint a Nioh 2 ben, hogy minél badass'-ebb legyen a karakter, stb..


De asszem ha a Ds3 ba, ha raktam a strengtre is, akkor is fejlődött az attackom, de értem! Vettem!


Végre igazi soulslike hozzáértők!


Köszönöm a válaszokat,

Így menet közben látom hogy azért még játszhatóan nehéz, csak másabb..


És én meg ajánlom a Nioh 2t nektek! (bár biztos megvan nektek is) Eszméletlen jó a saját stílus/kosztümizáció/harcrendszer, minden.


Talán a legjobb "souls like" game.

2021. febr. 18. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
DS2ben is fejlődik a stregnthtől, attól függ milyen a fegyvered scalingje. Uchigatanának E, tehát szar, úgyhogy nem is érdemes strengthre rakni hozzá. DS3 pont ez a baj, a "quality buildek" túl jók benne. DS2ben minden buildnek van létjogosultsága. Lehet kreatívnak lenni. Nioh 2-t nem próbáltam időhiány miatt, de az 1-et nagyon szerettem! :D Ja, és sárkány ellen mérgezett nyíl :D
2021. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, időközben már lenyilaztam a drágát <3 :D
2021. febr. 18. 22:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Nioh 2 szerintem a legjobb soulslike game. Imádom, főleg hogy már női karaktert is készíthetsz,amikor megláttam a szerkesztőt csak ámultam.

A harcrendszer zseniális, a küldetések ötletesek, érdekesek, a testreszabhatóság pedig végletekig részletes.

Igazából ez a tökéletesített Nioh. Kötelező vétel :D

2021. febr. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!