Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4 ben hogy tudom...

A Sims 4 ben hogy tudom megadni a gyerek nemét amikor még nem született meg?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 16:34
 1/5 anonim válasza:
100%
mármint, ha terhes lesz a simed, a születendő baba nemét szeretnéd megadni?
2021. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2021. febr. 19. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megadni nem lehet, csak befolyásolni(csalás nélkül legalábbis). Egyen a sim-ed sok epret és hallgasson pop zenét ha lányt szeretnél. Ha fiú akkor répát kell ennie a terhesség alatt és alternative music/rock zenét hallgasson. Illetve ha házasok akkor azzal a sim-mel menj a "try for baby"-re amelyik nemet szeretnéd. Pl ha lányt akkor a feleség, ha fiút akkor a férj kezdeményezze a "gyártási" folyamatot, ez is jelentősen befolyásolja.
2021. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudod megadni, ha megvan az MC Command Center mod, azon belul van egy MC Pregnancy menu es ott meg tudod adni. Sima cheat nem tudom, van-e ra.
2021. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a Try for baby előtt mentettem. Ugye van egy hang, ha sikeres a művelet. Végigvártam, amíg megszült. Ha mondjuk fiú lett, de én lányt akartam, akkor töltöm vissza a mentést. Gondolom itt is úgy van, hogy ha a try for baby után mentesz, akkor már meg van a neme a születendő gyereknek. És hiába töltöd vissza a mentést, már addigra a neme adott. Én ezért mentek előtte. Ez nem éppen a leggyorsabb módja, de én ezt szoktam alkalmazni.
2022. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!