Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki már régóta játszik Forge...

Aki már régóta játszik Forge of Empires-t a nemzetközi szerveren, el tudná magyarázni, hogy hogy is van ez az egész?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen milyen elvárások vannak a játékosokkal szemben a többi játékos és a céhek részéről? Kikkel szemben legyen inkább lojális az ember, a céhtársakkal vagy a barátokkal szemben?

2021. febr. 20. 16:26
1 2
 11/14 Egy átlagos ember 2.0 ***** válasza:
Vér egyszerűen működik. A forge 2 óránként indít licitet egy x dologra x emberekkel amelyeket random sorsol ki. 2 óránként sztem mindenhol fixen indul egy licit valamire, viszont az emberek random kerülnek besorsolásra.
2021. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"x emberekkel amelyeket random sorsol ki"

De kik közül?

Úgy vettem észre, hogy akármikor nézek rá egy új licitre, mindig majdnem két teljes órám lesz licitálni (de azért mégsem két teljes órám, hanem pár perccel kevesebb). Szóval függetlenül attól, hogy mondjuk óra ötkor vagy óra húszkor vagy óra ötvenötkor nézek-e rá először (mondjuk több órás nem játszás után), mindenképpen kb. két órám van licitálni. Sose járok úgy, hogy mondjuk az adott fordulót már szinte lekéstem, mert már csak 15 perc maradt belőle, amikor hosszabb idő után eszembe jut benézni, hogy egyáltalán mi is van árverés alatt, pedig ha teljesen random módon kerülnék bele a sorsolásba, akkor ennek elég sokszor elő kéne fordulnia. Ebből gondolom, hogy talán azokat teszi egy csoportba a játék (tehát nem is összesorsolásról van szó, hanem inkább egyszerűen csak csoportba sorolásról), akik a legutóbbi mondjuk 5(?) percben néztek rá a zálogházra először (hosszabb, tehát mondjuk minimum pár órás) rá nem nézés után.

2021. máj. 19. 15:24
 13/14 A kérdező kommentje:
Most arra rájöttem, hogy a polcokon csupa olyan dolgot látok, ami a saját korszakomból való. Talán a többi korai középkorban levő játékos is mind ugyanazt a hat tárgyat látja a polcokon... De az árverésben vénuszosokkal együtt veszek részt (úgyhogy elég reménytelen, ha épp őket is érdekli az a valami, ami engem is :) ).
2021. máj. 23. 21:47
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocs, de hadd ne nézzek most utána, hogy hogy fordították ezeket magyarra: ha egy olyan céhbe, ahol nincsenek swop thread-ek, csak 1.9 thread(ek) olyan játékos érkezik, aki korábban akár több nevezetesét is swop thread-ek segítségével építgette, mi történik? Megpróbálják megakadályozni az új céhtársai, hogy lenyúlják az első öt hely valamelyikét idegenek, amikor snipe-olhatóvá válnak?
2021. júl. 2. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!