Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik mmorpg-nek van a legnagyobb játékosbázisa?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Illetve nem, nem a magyarokra gondolok itt most a szerveren. Hanem össznépességben melyik mmorpg-vel játszanak ma a legtöbben?

2021. febr. 23. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Twin Saga (Aeriagames verzió)
Dragon Nest (US)
Revelations Online (my.games verzió EU szerverek)
Blade and Souls (NCSoft EU szerver)
Nostale (Gameforge, rip)
Egyéb(válaszban kifejtem)
8 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
World of Warcraft sokkal nagyobb játékosbázissal rendelkezik
2021. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, viszont a fizetős játékok nem játszanak nálam. Ha már havidíjjassal játszanék akkor az a Star Wars TOR lenne. A listámon szereplő játékok keltették fel az érdeklődésemet. Kérlek ezekkel kapcsolatos adatokat írj elsősorban, vagy legalábbis ne havidíjas játékot(mint a wow,tor,stb).
2021. febr. 24. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy ingyenes legyen...
2021. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz, viszont a felsoroltak közül mind az a listán, gondoltam ebből egyértelmű lesz.
2021. febr. 24. 10:06
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Wow ingyenes nem?
2021. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Álmodban igen... xD Először az utolsó kieg-ig meg kell venni, aztán a havidíj... Bár ne szólaltál volna meg drága #5-ös.
2021. febr. 27. 19:00
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Most mit kell itt keménykedned, ha egy ideig ingyenes akkor meg félig igazam van. Nem lehet kérdezni, társalogni? Kérdést nem tudsz normálisan kiírni, ikszdé fel alá, bár csak meg ne szólalnál legközelebb te sem. Örülj hogy időt szántam a félreérthető kérdésedre, de akkor már az is baj ha kommentelek.
2021. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7-es. Az hogy 20-as szintig "ingyenes" az nem jelenti hogy félig igazad van. Az után ugyanúgy meg kell venni ha folytatni szeretnéd. Nyilván nem csak 20-as szintig akarok játszani...


"Örülj hogy időt szántam a félreérthető kérdésedre"

Senki nem kérte hogy időt szánj rám ha nem tudod felfogni azokat dolgokat sem amiket előtted beszéltük... Előtted beszéltem az #1,3-assal pont a WoW-ot... Ott le lett írva hogy nem megvételes/havidíjas játékot keresek. Ezt te nem fogtad fel és így írtál... Szóval had ne neked álljon már feljebb...

2021. márc. 1. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
És még magyarázkodik is
2021. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Nem magyarázkodok, csak kijavítok 1 kis 10 éves kölköt, aki nem fogta fel hogy előtte már letárgyaltuk ez.
2021. márc. 4. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!