Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4-ben miért nem tudok...

Sims4-ben miért nem tudok pénzt adni a kiköltözőknek?

Figyelt kérdés
2 simet szeretnék kiköltöztetni a háztartásból, de hiába aakrok nekik pénzt átvinni, nem engedi. Ennél fogva házat sem tudok nekik venni és nem tudnak kiköltözni... Mi lehet ennek az oka? Tudom csalással lehet hozzáadni pénzt, de nem így szeretném megoldani.

2021. febr. 26. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
De a csalást sem engedi, kipróbáltam. Se a motherlode se a kaching nem működik.
2021. febr. 26. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor költöztetnéd szét őket és ki kell választanod hogy kik menjenek el, abban az ablakban kell a pénzt kiosztani a költöző félnek.


Ha pedig a motherlode-t nem engedi ott valami geb.sz van. Használsz CC-t, vagy eredeti játékról beszélünk? Ha tört akkor melyik verzió és honnan töltötted le? Félreértés ne essék, nem érdekel hogy eredetid van vagy sem, csak más a megoldás 1 törtnél mint 1 eredeti játéknál.

2021. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ott kell, de hiába nyomkodom, nullán marad. Pedig van pénz bőőőven a családnak, de nem enged átvinni belőle valamiért.


Eredetivel játszom, xboxon.

2021. febr. 26. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmmm... akkor lehet Xbox verzió bugos most. Pc-s verzióval nincs gond úgy tudom. Illetve most jött nemrég(tegnap) 1 patch a játékhoz. Lehet az rontott el valamit, mint mikor nemrég azok a nagy mentési gondok voltak a játékkal.
2021. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, már vagy két hete mikor utoljára volt időm szenvedni vele :D akkor is ez volt a baj, szóval ez nem új.
2021. febr. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!