Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még mindig olyan borzalmas a...

Még mindig olyan borzalmas a Just Caus 4, mint a megjelenés körül, változot valamit, érdemes kipróbálni, mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Javulni javult a helyzet de még vannak kisebb hibák. De próbáld ki. Ha nem jön be 2 órán belül visszakérheted a pénzed.
2021. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké, de az a baj, hogy egy open world játéknál a hosszabb játékidő alatt tudja meg csak az ember, szerintem kell ehhez 4-6 óra is, ezért kérdezem, hogy a tapasztalatok alapján érdemes vele próbát tenni vagy inkább a Just Cause 3? Mert valahol olvastam visszafejlődésról, csúnya textúrákról, unalmas küldetésekről, és további hibákról, fagyásokról, csakmert ha rosszabb, mint a 3. része akkor inkább hanyagolnám...
2021. febr. 28. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Pc-n mindenképpen sokkal jobb a helyzet a 4-el. Ma már megéri. Amit ezt a "visszafejlődéses" dolgot illeti, ezt csak a konzolosok szenvedik el. NIOH 2-öt is nagyon "downgrade"-elték most ps4-en hogy a Ps5-re buzdítsanak... Szóval ha konzolon tervezel játszani akkor édes mindegy hogy a 3 vagy a 4-et veszed, mivel mindkettő "csufítva" lesz idővel, hogy Ps5 és az új Xbox-ot vegye a nép. De Pc-re nincs ez, szóval oda bátran ajánlom.
2021. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
PC-n mondták a csúnya elmosott textúrákat, meg a játékbélménybeli visszafejlődést is, meg a fagyásokat és sok bugot, tehát PC-n kérdezem milyen aki játszik vele.
2021. febr. 28. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egész Just Cause sorozat a főküldetésen kívül a grindolásról szól, ugyanazt kell csinálnod mindig: menj el egy ellenséges helyre, csinálj káoszt, érj el egy bizonyos szintű teljesítményt, foglald el magadnak vagy szövetségesednek, és ugyanezt csináld meg 150-szer a világban.
2021. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a történet az meg harmadgyenge a Just Cause 3 óta...buta AI, szóval csak erről szól, hogy pusztíts és éld túl a vihart, fejleszd a fegyvert meg esetleg a skilleket.
2021. febr. 28. 20:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha ír még ide valaki, kérem tapasztalatokat osszon meg, előre isköszönöm!
2021. febr. 28. 20:51
 8/9 anonim válasza:

Nekem jobban bejött a 3. A történet jobban tetszett, bár még nem vittem végig a 4-et, de a 3 meg van 100%ra.

Elég mások a játékmechanikák, kicsit össze is voltam zavarodva az elején. A tömérdek hely challengei majdnem egytől egyig az, hogy egy karikán át kell hajtani jó gyorsan/egy bizonyos járművel. A fejlesztések is csak a tether fejlesztésére vannak. Nagyjából minden más, ami a 3ban fejleszthető volt, az most megvan alapból.

A tethernek 3 fajta módja lett, a sima húzós, egy ami egy lufit aggat a tárgyra, meg egy booster rakéta. Személyre szabható, hogy pontosan mit csináljon autómatikusan, gombnyomásra, vagy a gomb nyomvatartására.

Nem kötelező felfedezni a settlementeket egy megyében ahhoz, hogy felszabadítsd, így elég könnyen el lehet siklani felettük, és a challengeik felett.

A chaos objectek felrobbantása se kötelező egy terület felszabadításához.

A fura az hogy ps4-en jobban futott mint a 3. A három az nagyon be tudott lassulni.

Nekem személy szerint jobban tetszett a 3 tarkább színvilága is de ez szubjektív

2021. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A 4. részt sokan lehúzták nem tudom milért, nem játszottam egyikkel sem, de tényleg van visszalépés benne a 3 óta? Ismerem nagyjából ezeket a sandbox játékokat, csak érdekel.
2021. márc. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!