Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most írom ki 4-szerre hogy...

Most írom ki 4-szerre hogy melyik a legjobb horgászos játék nem igaz hogy senki nem ismer horgászos játékot ez azért furcsa?!!

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt minek írod ki 4-szerre jógyerek?
2010. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy nincsenek, vagy senki nem ismer horgászos játékokat. Például, én nem ismerek.
2010. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rapala Pro Fishing
2010. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért irom ki 4-szer mert még senki nem adott rá normális választ.
2010. aug. 18. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nylilván azért nem kapsz választ, mivel nem nagyon csinálnak horgászos játékokat. Nincs ember, akit lekötne, max a rohadt nagy horgászb.zikat
2010. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mar olvastam a kerdesedet tobbszor... Azert nem valaszolok mivel se az Xboxon se a PS3an (az en ket rendszerem) se a 2005 elotti PCs jatekok kozott nem lattam soha egy horgaszos jatekot se, ezert kar ingerultnek lenned... Egyebkent a google lehet hogy segit, de azert helyetted nem keresem meg...
2010. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó de ha már kiirom 4-szer akkor legalább valaki irhatna rá egy választ még ha azt is irja hogy nincs.
2010. aug. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!