Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted furcsa, hogy a barátnőmnek egy volt pasija a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Ő az akinek mindent elmondhat, meg hasonlók... Bár nem működött közöttük az intim kapcsolat, de nekem ez akkor is szúrja a szemem. Engem ez zavar, én vagyok a hülye?
2011. febr. 24. 17:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, csak ott volt intim is anno. szakítottam vele, nekem ez a többi dolog mellett sok volt...
2011. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hülye, az ilye mindig gyanús. Lehet h páran meg akarnak győzni, h "de már nem járnak" meg "már elmúlt" és hasonlók, de az ilyen véleményeknek ne higyj! Alapból már azt sem értem, hogy egy kapcsolatban nem a párod mondjuk az, akinek mindent elmondhatsz? Nem, én nem tolerálnám az ilyesmit a helyedben, és teljesen egészséges, hogy a te szemedet is szúrja! Exekkel nem szokás csak úgy találkozgatni, én sem találkozgatom egyetlen exemmel sem, és ez az elvárható minimum szerintem.
2011. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg tévedésbe vagytok esve egy picit.. Nekem volt 1 nagyon jó barátom összejöttünk nem ment a dolog de mai napig ő a legjobb barátom mindent elmondok neki és ő is nekem!! Nincs sex,nincs csók,se semmi csak barátság!! Ebbe semmi rossz nincs,persze amikor szakítottunk 1-2 hónap szünet volt nem találkoztunk,nem beszélgettünk stb..

De már jó minden és ő a legjobb barátom:)

2011. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3. és erre miért nem jó a pasid, hogy elmondj neki dolgokat?
2011. febr. 24. 18:03
 5/29 anonim ***** válasza:
48%
Én elég sok exemmel jóba vagyok. Sok esetmeb, ha baj volt a kapcsolataimmal tőlük kértem tanácsot. Ők ismernek igazán közelről, főleg, ha kapcsolatokról van szó, ugyebár. És mivel volt közös múltunk, ami elég egyértelműen lezárt múlt simán rezzenéstelen arccal közlik velem, ha egy hülye p*csaként viselkedek. Nem akarnak és nem is tudnak már visszajutni a bugyimba, mert volt esélyük, ellőtték, és nálam több esély soha nincs. Olyannal meg nem találkozok, akihez érzelmileg még kötődök, mert nem vagyok elvetemült mazochista.
2011. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly kapcsolatnál nem fér bele, hogy a volt pasija, vagy bárki más férfi legyen a "legjobb barátja". A párjának kell annak lenni. Ha ez nem megy, az azt jelenti, hogy nem teljes a kapcsolat, csak valamiért mégis együtt vannak.
2011. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
4. köszi, ebből a szemszögből is jó látni, és kössz, most megnyugtattál ezzel kicsit
2011. febr. 24. 18:09
 8/29 anonim ***** válasza:

első vagyok.

mi fél évig jártunk. nem tetszett, hogy hetente találkoztak, 1-2 nap, szoli, stb, kávézó. msn en is folyton beszéltek, még bulizni is együtt mentek.. lakáson is volt nála. ez nem féltékenység, ez a magad megbecsülése!!!

2011. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

18:07 - 4-5 vagy akár több év után nem. De én 20 évesen nem érzem úgy, hogy az életem minden területének páromról kéne szólnia, akármennyire szeretem. Vannak barátaim, barátnőim, akikkel fesztelenebbül beszélgetek bizonyos témákról, mert nincs bennem megfelelési kényszer velük szemben, míg páromnak mindig meg akarok felelni, mert még szerelmes vagyok belé. Ráér ha a párod akkor lesz a legjobb barátod, mikor a szerelem elmúlik. Ha vele fogod leélni az életed, úgyis csak ő marad melletted tartósan, mindenki más elkopik szép lassan. Mért kéne ezt siettetni?

Arról nem is beszélve, hogy főleg nőkre jellemző a kombinálás, és a felesleges hiszti, egy pasi meg idegbajt kap ilyesmitől kapcsolatban. Mért ne nyugtathatná le más néha? Ha komoly a gond, akkor igen, meg kell beszélni az embernek a párjával, de ha a nők minden egyes gondolatukat, hisztijüket megosztanák a pasijukkal nem lennének tartós kapcsolatok.

Az meg hogy épp egy ex az, akivel az ember megbeszélni... azt írtam már, hogy mért fordulhat elő. Legalábbis nálam =)

2011. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy legyen a nőnek "legjobb barátnője" - de nem legjobb férfi barátja a férje mellett! Továbbra is azt gondolom, hogy a párjában találja meg mindenki az ellenkező neműek közül a lelki társat, s ezt egyáltalán nem zárja ki a szerelem.
2011. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!