Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kérdésem az lenn, hogy xboxon...

Kaoli37 kérdése:

Kérdésem az lenn, hogy xboxon elkezdtem minecraftozni és az van, hogy amikor egy zombi falusit átváltoztatok, hogy utánna munkát tudjak neki adni, nem tudom ezt megcsinálni mert ahogy átváltozik egyből kap egy melót random.. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#gyógyítás #Minecraft #Falusi/zombifalusi
2021. márc. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy van a faluban egy olyan munkát adó tárgy, amihez nem tartozik falusi.
2021. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- tegyél oda elé vagy alá egy munkaállomás blokkot, de ezt még akkor intézd, amikor még zombi, így óriási valószínűséggel a hozzá közelebbit fogja választani.

- győződj meg arról, hogy village&pillage update rajta van-e már

2021. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átnéztem az egész falut de nem találtam semmi olyan tárgyat. Plusz csináltam egy másik világot kreatívban, hogy ott tesztelem es letettem előtte már a komposztert de ahogy átváltozott más munkát kapott :/ ezt az updatet nem értem micsoda. Ki tudod fejteni kérlek?
2021. márc. 19. 06:00
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom az xbox-os és Bedrockos update-ket, de vannak közöttük instabil ún. béták, a Java-s snapshotok megfelelői. Lehet olyannal játszol
2021. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez azt jelenti hogy ez az irány akkor egy jó nagy kapufa :/ köszönöm a segítséget!
2021. márc. 19. 12:03
 6/6 cseppszi ***** válasza:
Amig nem kereskedtél vele és lebontod a random szakmát adó már ott lévő tárgyat, akkor vissza alakul és a következő szakma az lesz amit felvesz amilyen szakmai tárgyat te teszel le neki.
2021. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!